Batalla Aşkı Bitmiyor

Devre arasında transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın Pablo Batalla aşkı bitmiyor.

ÖZEL 15.12.2013, 10:26
164
Batalla Aşkı Bitmiyor
Pablo Batalla konusunda önce TFF'den sonra da FIFA'dan beklediği yanıtı alamayan Beşiktaş yönetimi, Arjantinli oyuncunun Bursaspor 'laarasındaki sözleşme sorununu çözmesini bekliyor. Bursaspor ile temaskuran ve Batalla'yı gayrı resmi olarak isteyen Beşiktaş yönetimi şu anakadar herhangi bir olumlu veya olumsuz cevap alabilmiş değil. Siyah-beyazlılara Bursaspor'dan gelen tek cevap, "Batalla'yı size satarsaktaraftar bizi asla affetmez" oldu. Batalla ancak, bizimle ipleri koparırve size giderse o zaman taraftar bize inanır. O yüzden Batallakonusunda bizden beklentiniz olmasın" dediği bildirildi.


Talep ettiği yüksek maaş nedeniyle aylardır Manuel Fernandes'le birtürlü anlaşamayan Beşiktaş Yönetimi, Batalla'dan gelen bu haber üzerinestrateji değişikliğine gitti. Yönetim, Batalla'yla bir görüşmegerçekleştirip yıldız futbolcuyu devre arasında takıma kazandırabilirseManuel Fernandes'le sözleşme uzatmayacak.


Beşiktaş'ın Bursaspor'dan apar topar ayrılan ve bir daha geri dönmesi zor gözüken Batalla'yla yakından ilgilendiği öğrenildi. Siyah-Beyazlı kulübün Batalla'nın kulübüyle olan sözleşme sorununu çözmesi halinde transfer edebileceği ifade ediliyor.FENER DE DEVREDE İDDİASI

Fenerbahçe'nin de menajer aracılığıyla Batalla için nabız yokladığı gelen haberler arasında..143 MAÇTA 40 GOL 33 ASİST

Bursaspor'da 2009 sezonunda transfer olan ve kısa sürede taraftarların sevgilisi haline gelen Batalla'nın istatistikleri de dikkat çekiyor. 4.5 sezonda Yeşil-Beyazlı formayla 143 maça çıkan Batalla, 40 gole imza atarken 33 asistle de skora yaptı.


Yorumlar (0)