Başkan adaylığını resmen açıkladı!

Beşiktaş'ta yeni yönetimin belirleneceği genel kurul 8 Mayıs, yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 15 Mayıs'ta yapılacak.

ÖZEL 02.05.2016, 18:06 02.05.2016, 18:16
4500

Beşiktaş'ta yapılacak başkanlık seçimi öncesi Rüzgar Sağnak başkanlı adaylığını resmen açıkladı.

Başkanlığa aday olduğunu açıklayan Rüzgar Sağnak,  Tüzük gereği "250 kongre üyesinin imzası" şartını yerine getirdi. İşte Rüzgar Sağnak'ın noterden aldığı o belge...Beşiktaş’ın efsane futbolcularından ve eski yöneticilerinden ‘Keşi’ lakaplı Faruk Sağnak’ın oğlu olan Rüzgar Vahit Sağnak 13 Kasım 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Orta ve lise eğitimini Galatasaray Lisesi ve Bedford High School Ohio-ABD’de, yüksek eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamladı. Takip eden yıllarda çok uluslu şirketlerde yöneticilik yapan Sağnak, yurt içi ve yurt dışı görevlerde bulundu. Halen kurmuş olduğu İMPA Enerji’de yöneticilik yapan Sağnak, evli ve bir erkek, bir de kız çocuğuna sahip. Sağnak’ın bir de ‘Ergen Siyaseti’ adını verdiği bir kitabı bulunmakta.Yorumlar (8)
anadolu kartalı 5 yıl önce
rüzgar sağnak kimdir ya. BEŞİKTAŞı yönetmeye ne aklı ne çapı yeter. F.orman takımı kurdu stadı bitirdi bide şampiyonluk görürse uzun yıllar başkanlık yapar.
Tolgahanbjk 5 yıl önce
Bu Ada'm Beşiktaş'ım şampiyon olursa 100 oy alamaz
Fırat 5 yıl önce
Hadi Beşiktaş,lısın o zaman galatasaray lisesinde nasıl-niye okudun..Hadi galatasaraylısın burda işin ne...Bu arada ceviz dikmek için arsayı ayarladınmı..Ne günlere kaldık ya..Bu kadar ucuzmu Beşiktaş,a başkan adayı olmak..
Kartalizi 5 yıl önce
3 dönem kuralı var tüzükte yani hiçbir Başkan 9 yıldan fazla arka arkaya başkanlık yapamaz. Fikret Orman BEŞİKTAŞ şampiyon olursa %100 tekrar Başkan olur. Ama eğer aksi bir şey olursa belki biraz sıkıntı olabilir ama yine de büyük olasılıkla tekrar Başkan seçilir. Ayrıca başka adaylar da çıkacaktır.
seçim 5 yıl önce
Renk katar. Bol bol güleriz. Hatta şimdiden gülmeye başladım.
Nevzat 5 yıl önce
Fikret ormana oy veren Besiktasin dusmanidir! Bu adam bakkal dukkani bile yonetemez.zaten kimse onu istemiyor.birkac dalkavuk disinda.yaptigi sacma islerden hepimize fenalik geldi.besiktasi hicbir zaman savunamadi,para ve cevreside yok.hemen istifa etse cok iyi olur!
huseyn53 4 yıl önce
baskan fikret olur. ileride yerine ahmet nur çebi geçer ve yürüyüş devam eder. içimizdek şrlandallar ve yardakçıları şimdiden harekete geçmiş durumdalar.
Sahin 5 yıl önce
Fikret orman baskan adayiligin koyunca kimse tanimiyor du lar. VAllaha ben kararsizim fikret orman daha guclu bir baskan gelsin adali felan gs ve fb korkacagi bir baskan. Fikret orman guzel isler yapti hakini yememek lazim transfer hem basarili hem basarasiz ilk yil ve spn transfer basarasiz geri kalanda super bi transfer besiktas parasini sokaklar atmadi yildirim demiroren gibi. Adali gelirse yildizlar gelir yuksek fiyatlar fikret orman bu konuda badarili hakini yememek lazim. Hayirli neyse o olur insAllah ben adali yanayim bi sansinhak ediyor kendini ispatlamak icin. Fikret orman gs laf eti fb laf eti ayni gun ozur dile di. Hayirlisi bakalim