Babel Transferinden Vazgeçildi!

Hücum hattına transfer yapmak isteyen Beşiktaş listesinde bulundurduğu Ryan Babel transferini askıya aldı.

Babel Transferinden Vazgeçildi!

Teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda sol kanat bölgesine takviye yapmak isteyen Beşiktaş Yönetimi listesinde bulundurduğu Ryan Babel transferinden vazgeçti. Kartalbakisi.com'un edindiği bilgiye göre Hollondalı futbolcunun menajerinin sorun çıkarması üzerine bu transferden vazgeçildi. Konuyla ilgili olarak Kasımpaşa Yönetimi herhangi bir resmi gelişmenin olmadığını söylerken Beşiktaş Yönetimi'nin bu transferden kesin olarak vazgeçtiği öğrenildi. 

 

KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
yarınki başlıklar
yarınki başlıklar - 4 yıl Önce

Beşiktaşta burhan eşer sesleri

yarınki başlıklar
yarınki başlıklar - 4 yıl Önce

Beşiktaşta ibre Ahmet ilhana döndü

KaRTaL
KaRTaL - 4 yıl Önce

Bunlar neyin kafasına göre takılıyolar öbür takımlar transferleri yapıyolar bu yönetimde herkes kafasına göre bişeyler yapıyo herkes kendi havasında bizide sadece heyecanlandırıyo sonra transferden vazgeçiliyo bunlar sadece kendilerine gitsinler bi don alsınlar!!!

kamil cikrikci
kamil cikrikci - 4 yıl Önce

Haha nasıl bi yonetim hacı bu

pancu
pancu - 4 yıl Önce

Zuhhahahah neremizle gülüyoruz bunu bile alamamışlar.

asikartal
asikartal - 4 yıl Önce

bu yönetim geçmişteki zapatocnylerin ernstlerin paralarını ödeyen ferrariye 18 milyon ödeyen beş kuruş kasada parası yokken stadı yapan beşiktaşı başkanlara bağımlılıktan kurtaran bir yönetim... bilip bilmeden atıp tutuyosunuz gidip 100 lıraya forma almayan tipler burda kalkmış 20-30 milyon dolarklık transfer istiyorlar... adama hass..tir. derler

asikartal
asikartal - 4 yıl Önce

pancu sen git önce aç karnını doyur... hey allahım ya! hiçkimse cebinden bi getirisi olmadan haybeye para harcayıp transfer yapmaz! demirören çatır çatır alıyor parasını... neyin peşindesiniz arkadaş ya çocuk çocuk konusuyosunuz. menajerlik oyunu mu sanıyosunuz bunu?

Alanya07
Alanya07 - 4 yıl Önce

baslarım ben böle yönetime ezeli rakip dedıklerımız bızı artık tınlamıyor prestıj yerlerde en kolay tıopcuyu bile alamıyorlar, rezilliği oynuyorlar sonr beyaz yalanlar, sonra sözde hesap sormalar gerçi hesap soracagına destek cıktıya neyse, feda meda dıye bısey yoktur besıktaslılık vardır...