Atiba'da Mutlu Son!

Beşiktaş'ta sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan, Atiba ile yeniden anlaştı.

Atiba'da Mutlu Son!

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Mete Vardar ve Beşiktaş'ın ikinci ve Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi ile özel bir görüşme yapan Atiba Hutchinson ile Beşiktaş yönetimi yeniden anlaştı.

 

Kanadalı yıldız futbolcu Atiba Hutchinson, Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu ve Beşiktaş'ın ikinci ve Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi'ye yeni sezonda ''Vodafone Arena'da oynamayı hayal ediyorum.'' Beşiktaş'ta mutluyum, ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın, Atiba ile 3 yıllık sözleşme yaptığı öğrenildi. Beşiktaş yönetiminin Atiba'nın sözleşme detaylarını gelecek hafta paylaşacağı öğrenildi.

 

KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
BJK
BJK - 4 yıl Önce

Mükemmel bir haber. Gerçekten çok sevindim.

asavş
asavş - 4 yıl Önce

bu haberin altındaki haberede yaptığım yorumda ki gibi. çok teşekkür ediyoruz sersenişlerimizi dikkate aldığınız için. daha önce ısrarla haber yavaşlığından dem vuruyordum. ama kulak vermiş olduğunuzu görmek sesimize çok hoş.
ayrıca umarım doğru haberdir. size güvenmek istiyorum kartalbakışı. zira bu haber güzelbir haber. ancak şunu anlıyamadım. yaşı ilerlemekte diye yönetim 1 yıl istiyor. atiba 3 yılda diretiyor diye haberler vardı. bu haberler mi yanlış. yoksa yönetim futbolcunun isteğini mi kabul etmiş oldu. nedir durum. tabi şuanda önemli olan bu haberinizin gerçeğe dönüşmesi. umarım dönüşür. tekrar sağolun emeğiniz için.

B.j.k 1903
B.j.k 1903 - 4 yıl Önce

Harikulade bir haber bu.Bekliyorduk gerçekten.

aykut
aykut - 4 yıl Önce

önümüzdeki sezon yabancı serbest en fazla 1+1 falan imzalanmalıydı yaşıda baya ilerledi 3 yıllık imza çok fazla.umarım bi kısmı opsiyonludur.

asabi
asabi - 4 yıl Önce

yanlış yazmışım yahu rumuzu.. :):) okadar mutlu olmuşum ki demek parmak sürçmesi olmuş. :)

Ersin
Ersin - 4 yıl Önce

3 yıllık anlaşma yapılmışsa yanlış yapılmış. Atiba bu düzeyde ancak 1 sene daha oynar sonra pili biter. 1+1 yıllık anlaşma yapılmalı...

izmirli
izmirli - 4 yıl Önce

14 yabancı serbestliğinin olacağı gelecek sezondan itibaren takımı tanıdığında 1+1 yıl(2.yılı opsiyonlu)anlaşılsa bence iyi olurdu da madem 3 yıl anlaşıldı,hayırlı olsun.veli,atiba ikilisine tolgayı eklediğimizde önlibero mevkisi seçeneklenmiş oluyor.hatta hatta necip zorda kalınırsa serdar ile seçenek daha da artıyorda bence gunti,ernst karışımı oyunun iki yönünde de olup,dikine oynayacak kaliteli,kaybetmeye tahammülü olmayan LİDER özellikli,oyun tecrübesi yüksek bir oyuncuya daha ihtiyacımız olduğu.umarım sezon sonu için şimdiden çalışmalar başlamalı..

grkan
grkan - 4 yıl Önce

üzüldüm yönetim geri adım atmış 3 yıl nedir 2 yıl sonra çok eleştireceksiniz yaşlandı artık