Atiba Yerinde Oynamalı

Başarılı spor yorumcusu Göktuğ Sevinçli Beşiktaş gündemini KartalBakışı'na değerlendirdi.

ÖZEL 12.12.2013, 11:44
174
Atiba Yerinde Oynamalı

"Teknik direktör Slaven Biliç'in oyuna katkısı yok. Samet Aybaba sistemini bozamadı, aynı taktik. Fenerbahçe maçında Atiba'yı sol bek oynatması faciası. Soldan geldi Atiba'yı çok geç değiştirdi. Fenerbahçe maçında 10 kalmış rakibinize rağmen skoru koruyamıyoruz. Beşiktaş kesinlikle hak ettiği yerde değil, daha iyi yerde olması gerekiyor.

Fernandes 10 değil, 500 kere değil artık bıktım bunu söylemekten ama Sivasspor maçında Fernandes'in pas tercihleri hep kötüydü. Gökhan Töre'ye o pası atmadı ve o pas maçın kırılma anı oldu. Fernandes oyunu kitliyor ve Oğuzhan Özyakup'u kesiyor. Hugo Almeida'ya gelirsek ise çok iyi pivot forvet. Çok top aldı. Beşiktaş'ın en iyi bölgesi orta saha. Ama iyi bir stoper lazım. Defans çok kötü acil bir stoper alınmalı. Serdar Kurtuluş ise ağır kalıyor, kapasitesi yetersiz. Sol bek Motta ise güven vermiyor. Kritik her maçta gol yiyorsun. Fenerbahçe, Galatasaray, Akhisar maçlarında yedin. Taraftarlar defans hattına güvenmiyor ve ben de ısrarla defans alınması yönündeyim.

Manuel Fernandes, Atiba ve Oğuzhan Özyakup üçlüsü hangi takımda var? Atiba kendi mevkisinde oynamalı. Beşiktaş bana göre hala şampiyonluk adayı.

Fikret Orman da zayıf kalıyor. Bunun nedeni ise takım üzerinde yeterli ağırlı koyamamış olması. Ekranlarda özleyen bir sürü hayranım var. Vegol programı ile Türkiye’de büyük bir reyting alıyorduk.Kısa zamanda ekranlara tekrar dönücem. BJK TV ve yaşanan skandallar Beşiktaş'a hiç yakışmıyor. Bir Beşiktaş Kongre üyesi olarak izlerken çok üzülüyorum.

 

Yorumlar (0)