Andreas Beck'de işlem tamam!

Demba Ba'yı Çin'e satan Beşiktaş, santrfor arayışlarını sürdürürken, aradığı sağ beki de Bundes Liga'da buldu.

Andreas Beck'de işlem tamam!

Beşiktaş yönetimi Hoffenheim'ın sağ beki Andreas Beck ile her konuda anlaştı.

 

Andreas Beck'in evraklarını bekleyen Beşiktaş yönetiminin resmi evrakların gelmesinden ardından transferi KAP'a bildirecek.

 

KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kml
Kml - 3 yıl Önce

gösterişli adam değildir, fakat çok doğru transferdir. türkiye ligi'nde müthiş iş yapar. bölgesini çok iyi kapar. ne zaman hücuma koşacağını, ne zaman nerede pozisyon alacağını iyi bilir. yani temel futbol eğitimi taş gibidir. arada skora da katkı sağlar. bir miktar da yetenekle iyi fiyata müthiş iş görecek topçudur. hep diyorum alacağınız her adam yıldız olmak zorunda değil. takımın futbol kalitesine katkı yapmalı.
Alman milli takımında forma giymiş, Bundesliga da yıllarca oynamış.
En son Hilbert geldi, bu kim dedik. iz bırakıp gitti.

Avuntular
Avuntular - 3 yıl Önce

He amk he daniel alvesin bi tık üstü ramostan tek eksiği saçlarının sarı olması.Bursa eskisehir icin ideal topçu bjk için asla.

amasyali
amasyali - 3 yıl Önce

Avuntular denen montofon. Kimi alsin Besiktas Dani Alves'i alalim mi? Puyol'u ister misin? seneligi 7-8 mn'dan ister misin? Gel bak gel bunu da ister misin?

AOK
AOK - 3 yıl Önce

Ulan YÖNETIM, Dembaba dan gelen paralari siz böyle Becke Bücke verirseniz görürsünüz seneye, indirirler sizi assagiya. Ulan neden SENERi almadinizki o zaman.. Yok ya bu Besiktasin kaderi hic degismeyecek..Tam SIVOK gitti derken.. Baska bi celimsiz geldi..Hemde verilen paralara bak..Buda ne etliye nede sütlüye karismadan futbolunu oynar, parasinida pasa pasa alir gider..Yuh be ya bekle bekle bunun icinmiydi.. Rus kirmasi almani getir..Bravo yönetim Bravo..Yine sokaga gitti paralar..Almanlar hic kolay kolay iyi futbolcuyu birakirlarmi ya..gecin bunlari..Almanlar adamin ya posasini yada parasini cikarirlar.. Yönetim Dembabanin sevincini kursagmizda biraktin yuh bee..

AOK
AOK - 3 yıl Önce

Ondan sonrada BIZ NEDEN DERBI MAC KAZANAMIYORUZ ACABA.. Acaba Bilicmi suclu, yoksa Yönetimmi, yoksa futbolcularmi.. Böyle Adi Transfer olsun diye transfer yaparsak daha coookkk Derbi hasreti cekeriz biz...Verilen Paralara günah ya..

kebapçı
kebapçı - 3 yıl Önce

Seedal adalı olsa alves'i getirirdi.

kml
kml - 3 yıl Önce

@kebapçı
O serdal adalının sülalesini! Şikeci şerefsizler ile işimiz olmaz.

FUtbol cahili pis böcekler de anca konuşuyor BECK BÖCK diye.

sakın laa
sakın laa - 3 yıl Önce

adam serdr kurtultştan ucuz cokıyı bı sag bek rahat olun 10 senedır gelen en ıyı sag bek neyın kafasını yasıyosunuz sızya