Alen Sahaya...

Beşiktaş tribünleri deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan, Alen Markaryan yeniden sete mi çıkıyor?

ÖZEL 22.02.2016, 16:49 22.02.2016, 16:56
4348
Daha önce yaşanan olaylar nedeniyle Tribünden sessizce çekilen ve Akşam gazetesinde Beşiktaş yazıları yazan Alen Markaryan'a, sosyal medyada taraftarların yaptığı geri dön çağrısına ünlü Amigo ilk kez olumlu sinyaller verdi.

Son olarak geçtiğimiz akşam, Beşiktaş tribünü ve Çarşı'nın etkili isimlerinden Ankaralı olarak tanınan Ayhan Güner'in twitter hesabından Alen Markaryan etiketli gönderdiği "Alen sahaya üçlü çektir şanlı Beşiktaşıma" paylaşımına kısa sürede yüzlerce Beşiktaş taraftarı destek verdi. Bunun üzerine Alen Markaryan'ın "Teşekkür ederim her şeyin hayırlısı" yazması "Alen sete geri dönüyor" yorumlarının yayılmasına neden oldu. 

Beşiktaş tribün liderlerinin son dönemde oluşan boşluğu doldurmak için harakete geçtiği öğrenilirken, Fenerbahçe ile girilen yarışta taraftar faktörünü devreye sokup, kontrollü bir tribün gücü oluşturarak avantaj yakalamak ve oluşabilecek provakasyonlarında böylelikle önüne geçmek istediği tahmin ediliyor.


Yorumlar (1)
Alen 5 yıl önce
Alen kesinlikle dönmeli...Alen kendi isteğiyle bırakmadı tribünleri,bıraktırıldı!!!Alen dön ve toparla tribünleri,taraflı tarafsız herkesi tribünlere çek,yoksa Türkiye'de futbol boş tribünlere oynanacak...