Açılışa İki Gazete Alınmıyor

Beşiktaş'ın yeni mabedi Vodafone Arena ilk açılışını yarın (Pazar) Protokole yapıyor.

ÖZEL 09.04.2016, 18:27 09.04.2016, 18:31
11392
Beşiktaş kulübünden daha önce duyurulduğu gibi ilk olarak protokol açılışıyla kapılarını Beşiktaş ve Türk Sporuna açacak olan Vodafone Arena Stadının açılışına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan davet edilmişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı Vodafone Arena stadının protokol açılışına, Sözcü gazetesi ve aynı kuruma bağlı AMK Spor gazetesinin alınmayacağı öğrenildi.

Beşiktaş yönetiminin kulübe başvurarak açılış törenine katılmak istediklerini belirten basın kuruluşları ve davetli listesini Cumhurbaşkanlığı özel kalemine gönderildiği, ancak bu iki gazetenin onaydan geçmeyerek veto edildiği belirtildi.

Konuyla ilgili AMK Spor gazetesi yazarlarından Galip Öztürk sosyal medya hesabından verdiği bilgide,  Sözcü Gazetesi  ve AMK Spor'un Vodafone Arena'nın yarın yapılacak açılışına alınmayacağını belirtti.Yorumlar (36)
kaan 5 yıl önce
BEŞİKTAŞ için birşeyler yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın! Süleyman SEBA
MYcom 5 yıl önce
evet besiktas halkin takimi hainlerin degil !!! hain ler giremez oraya !!!
Buyuk Ali, 5 yıl önce
rezalet
Can 5 yıl önce
Eğer ki bu iki gazete BEŞİKTAŞIMIZA zarar verdiyse almayın.Ama sırf bu ülkenin başında ki iki zat için almıyorsanız, o zamanda BEŞİKTAŞIMIZA bu işlere siyaset etmeyin.
ahmet a. 5 yıl önce
tamam köprüyü geçene kadar eyvAllah dedik de yandaşlığın bu kadarı da fazla. aloo fikret; beşiktaş herkese eşit mesafededir. oldu olacak renkleri turuncu - mavi yapın.
Amk 5 yıl önce
İyi olmuş akıllı haber yapsınlar amk lar :)
Ahmetefe 5 yıl önce
Haktır bu amklarıma !
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın