Ozan Tufan transferinde son durum!

Bursaspor’dan ayrılması beklenen Ozan Tufan transferinde son durum ne? İşte gelişmeler...

GÜNDEM 12.08.2015 - 12:44 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

EUROSPORT ÖZEL HABER - Bursaspor’un genç yıldızı Ozan Tufan’ın yeşil-beyazlı kulüpten ayrılması an meselesi. Takımdan gitmek istediğini yönetime bildiren Ozan Tufan için Beşiktaş ve Fenerbahçe istekli durumda. Galatasaray ise transferde bir adım geride diyebiliriz.

 

İki gün önce Şenol Güneş ile Recep Bölükbaşı arasındaki sözlü tartışma gerçekleşmemiş olsaydı Ozan Tufan belki de Beşiktaş’a imza atmıştı ancak şu aşamada her şey değişmiş durumda. Recep Bölükbaşı’nın “En yüksek teklifi verse dahi Ozan’ı Beşiktaş’a satmayacağım” çıkışı transferde ibreyi Fenerbahçe’ye çevirdi. Dün ise kulislerde farklı bilgiler dolaştı...

 

Fenerbahçe’ye yakın kaynaklar Bursaspor ile 8 milyon euroya el sıkıştığını iddia ederken, Beşiktaş camiasının önde gelen isimleri Ozan ile her konuda anlaşıldığını, oyuncunun Şenol Güneş ile beraber çalışmayı istediği için bu transferin siyah-beyazlı ekip lehine biteceğini belirtiyor. Bu gelişmelerin ardından Ozan Tufan’ın menajeri Ahmet Bulut’a ulaşıp transfer hakkında son durumu sorduk. Ahmet Bulut, “Şu anda biten bir şey yok. Görüşmeler sürüyor” demekle yetindi. Ozan Tufan transferindeki düğüm bugün çözülür mü, göreceğiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@