Beşiktaş'ın transferi için 4 oyuncu artı 2 milyon Euro'yu (6 milyon TL) gözden çıkardığı Ozan Tufan ile Bursaspor'un kader zirvesinin yarın yapılacağı öğrenildi. Yönetimin 'iyileştirme' önereceği, ancak genç yıldızın, gitmek için izin isteyeceği orta

Gözden kaçırmayın

"Deplasmanda atılan 3 golden sonra kazanamamak..." "Deplasmanda atılan 3 golden sonra kazanamamak..."

Transfer döneminin en çok konuşulan oyuncularından biri olan Ozan Tufan ile Bursaspor Yönetimi, kader zirvesini yarın yapacak. Bu görüşmeden çıkacak sonucu dört gözle bekleyen Beşiktaş, 4 futbolcu (Necip, İsmail, Franco, Ömer ya da Mustafa) artı 2 milyon Euro’luk (6 milyon TL) teklifini hala masada tutuyor. Kartal’ın teklifinin değer kazanması ise Ozan ile yönetimin tavrına bağlı.

Zam olacak ama...

Yönetim, Ozan Tufan’a hatırı sayılır bir zam yapmak istiyor. 100 bin TL peşinat alan ve ayda da 30 bin TL kazanan genç futbolcunun rakamlarının en az 3’e 4’e katlanacağı bildirildi.

Başkana tavrı net

Ozan ise bu zamma hiç sıcak değil. Başkanı Recep Bölükbaşı’yı hedef alan ve “Sözler tutulmadı. Babam hala çalışmak zorunda. Futbolcu babası çalışmaz. Başkan teklif yok diyor ama menacerim başka şeyler söylüyor” ifadelerini kullanan Ozan Tufan’ın, “Bırakın beni gideyim. Bursaspor da para kazansın ben de” diyerek Beşiktaş’ı işaret edeceği öğrenildi.

Ömer Necati Albayrak