Ozan Tufan için bir teklif daha

Orta saha transferindeki bir numaralı hedef olan Bursaspor'un 20 yaşındaki yıldızı için Mustafa, Necip ve İsmail'den oluşan takas önerisi kabul görmemişti. Güneş'in ısrarı üzerine bu pakete Franco ya da Ömer'den biri daha eklendi, gözler Timsah'a çev

FUTBOL 31.07.2015 - 09:08 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Tolgay Arslan ve Veli’nin şok sakatlıklarıyla orta alana kaliteli bir takviye yapmak zorunda kalan Beşiktaş’ta Ozan Tufan için tüm şartlar zorlanıyor.

Teknik direktör Şenol Güneş’in takımında görmeyi çok istediği 20 yaşındaki futbolcu için Siyah-Beyazlılar’ın başkanı Fikret Orman, Bursaspor’a İsmail Köybaşı, Necip ve Mustafa Pektemek takasını önermişti. Ancak Bursa’da, Kerim ve Cenk Tosun talebi gelince geri adım atılmıştı. Güneş’in Ozan konusundaki ısrarı sürünce Orman yeni bir paketle Yeşil-Beyazlı takımın kapısını çaldı. Bu üçlüye Franco ya da Ömer Şişmanoğlu’ndan biri daha eklendi.Cenk ve Kerim’i teknik ekibin bırakmadığını belirten Orman, transfer için cevap bekliyor. Bu önerinin Bursaspor’a da cazip geldiği öğrenilirken son kararı teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın vereceği öğrenildi. 

Ozan baskı yapıyor

Geçtiğimiz günlerde kendisine verilen sözlerin tutulmadığını gerekçe göstererek sert açıklamalar yapanOzan’ın da, teknik heyetle yaptığı konuşmalarda Beşiktaş’a gitmek istediğini açıkça dile getirdiği iddia ediliyor.

Orhan Yıldırım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@