Gaziantepspor deplasmanında 1-0 kazanan Beşiktaş'ta başarılı performansıyla beğeni toplayan genç Atınç Nukan, karşılaşma sonrası kısa bir açıklamada bulundu.

Gözden kaçırmayın

Valentin Rosier 19. dakikada kırmızı kart gördü Valentin Rosier 19. dakikada kırmızı kart gördü

Beşiktaş'ın Gaziantepspor önünde iyi oynayan isimlerinden olan genç Atınç Nukan, maç sonrası kısa bir değerlendirmede bulundu.

Atınç Nukan, Antep deplasmanının zorluğuna dikkat çekerken, ikinci yarıda iyi olduklarını söyledi ve ''Çok zor maç olacağını biliyorduk. Antep deplasmanının zorluğunun farkındaydık. ilk yarı iyi bir performans ortaya koyamadık ama ikinci yarı iyiydik. Ben de elimden geleni yaptım. Çok fazla forma bulamıyorum ancak daha fazla bulacağıma inanıyorum'' ifadelerini kullandı.

Genç oyuncu, oynadıkça daha iyi olduğunu söylerken, ''Sürekli gelişiyorum, hocam da bana çok yardımcı oluyor. Bilic maçtan önce bana her zaman rahat olmamı, idmanlarda oynadığım gibi oynamamı ve bana güvendiğini söyledi. Bu da bana yetti zaten. Oynadıkça daha iyi olduğumu hissediyorum. Oynadıkça daha iyi olacağımı düşünüyorum. Bir defans oyuncusu olarak oynamak çok önemli. Bu kulübün altyapısından geldim. Maçtan sonra beni tribünler çağırınca çok duygulandım. Benim daha çok ilerlemem de gerekiyor'' dedi.