Gençlerbirliği mücadelesinde yedekten girerek maçın kaderini değiştiren Beşiktaşlı Kerim Frei, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Gençlerbirliği mücadelesinde yedekten girerek maçın kaderini değiştiren BeşiktaşKerim Frei, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta beş futbolcu kart sınırında Beşiktaş'ta beş futbolcu kart sınırında

Yakında zirveyi ele geçireceklerini söyleyen Kerim, "Her zaman iyi oynamaya çalışıyorum. Bugün maruz kaldığım bir faul vardı ve gol geldi. Böyler maçlar sonrasında insanların oyunu değiştirdiğimi söylemesi beni mutlu ediyor. Aldığımız 3 puanla zirveye bir adım daha yaklaştık. Yakın zamanda zirvenin sahibi olacağımıza da inanıyorum." şeklinde konuştu.

Güveninin her oynadığı maçta arttığını söyleyen genç yıldız,"Her hafta oynadığım takdirde güvenim geliyor. Güven kazandıkça daha iyi olacağımı düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Demba'nın övgülerinden dolayı mutlu olduğunu söyleyen Kerim,"Demba Ba'nın beni maçın adamı seçmesi mutluluk verici. Sonuçta Demba Ba önemli bir oyuncu. İlk golü atarak maçı kolaylaştırdı. Bunu duymaktan mutluyum." diyerek sözlerini noktaladı.