Beşiktaşlı kurmaylar, kendi aralarında yaptıkları yorumlarda “Orta sahamız geçen yılların çok gerisinde. Oğuzhan çok formsuz. Atiba’da da büyük düşüş var. Tolgay ile Medel ikilisi orada denenebilir” yorumunu yaptılar.

Kasımpaşa karşısında ilk yarıda güzel bir oyunla 2-0’ı bulsa da ikinci devrede adeta frene basan ve ecel terleri döken Beşiktaş’ta yöneticiler de takımın bu dengesiz performansı karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

***

Gazete Habertürk'ün haberine göre karşılaşmada son düdüğün çalmasıyla rahat bir nefes alan kurmaylar, kendi aralarında yaptıkları değerlendirmelerde orta sahadaki verimsizliğin altını çizerek “Orta sahamız geçen yılların çok gerisinde. Oğuzhan çok formsuz. Atiba’da da büyük düşüş var. Ortada top üretilmeyince oyun sadece kanatlara yönelmek zorunda kalıyor. Bu da bizi hücumda kısır bir döngüye sokuyor. Babel ve Quaresma’dan biri bile kötü olsa diğerinin sırtındaki yük iki katına çıkıyor. Medel ve Tolgay daha formdalar. İkisi birlikte artık orada denenebilir” yorumunu yaptılar.

***

"BURSASPOR MAÇI ÇOK ÖNEMLİ"

Beşiktaşlı yöneticiler, her şeye rağmen kazanmanın seri yakalamak açısından çok önemli olduğunu belirtirken sözlerini şöyle sürdürdüler: “Üst üste 2. maçı- mızı kazandık. Şimdi Bursa ile deplasmanda zorlu bir maça çıkacağız. Oradan da galibiyetle ayrılırsak F.Bahçe derbisine kadar olan süreci kayıpsız atlatma şansımız yüksek.”

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta beş futbolcu kart sınırında Beşiktaş'ta beş futbolcu kart sınırında

***

Kaynak: Habertürk