Orman’ı fena kızdırdılar

Manisa'daki maça gitmeyen Başkan Fikret Orman'ın, dünkü mücadelenin başlamasına 1.5 saat varken stada girmesi dikkat çekti.

GÜNDEM 19.05.2015 - 02:41 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Eski yönetici Muzaffer Nasıroğlu ile birlikte Osmanlı Stadı’na erken giriş yapan Orman, takımdan tüm maçları kazanmasını istedi. Ancak ilk yarıda ortaya konan futboldan hiç memnun kalmayan Beşiktaş Başkanı’nın, uzatma dakikalarını beklemeden içeri giderken, profesyonel futbol şubesinden sorumlu yönetici Mete Vardar’a sinirli bir şekilde birşeyler söylediği görüldü. Bu konuşmanın ardından soyunma odasının yolunu tutan Vardar’ın, Orman’ın şikayetlerini teknik direktör Bilic’e ilettiği öğrenildi.

Üzülmez’in isyanı

Maçı izlemeye gelen eski oyuncu Ibrahim Üzülmez, şampiyonluğun zora girmesini takım içindeki abi ya da lider eksikliğine bağladı. Üzülmez, “Fahri olarak göreve her zaman hazırız ama kimse yüzümüze bakmıyor. Bu takımda her futbolcu ile hala görüşüyorum. Takım içinde takımı toparlayıcılık görevi üstlenip, bu genç kadroyu ayağa kaldıracak biri olmadığı için böyle oldu. Yazık oldu” diyerek adeta isyan etti.

Opare’ye çıkıştılar

Siyah-Beyazlı oyuncuların, bir hayli sinirli oluşu dikkat çekti. Dakikalar 25’i gösterirken, bir pozisyon sonrası pas yüzünden Necip, Opare’ye bozuk attı. Onun ardından bu kez Mustafa Pektemek, Ganalı genç oyuncuya fırça attı. Opare büyük şaşkınlık yaşarken, olay daha fazla büyümeden üç oyuncu da maça döndü.