Beşiktaş Fransız golcünün transferini bitirme aşamasına geldi Başkan Fikret Orman, son noktayı koymak için İngiltere'ye gitti.

Beşiktaş forvet transferinde sona doğru yaklaşıyor... Demba Ba ayarında bir ismi takıma kazandırmayı hedefleyen siyah-beyazlılarda başkan Fikret Orman, Chelsea'nin Fransız golcüsünü bitirmek için İngiltere'ye gitti. Orman'ın İngiltere'de hem futbolcuyla hem de kulübü Chelsea ile pazarlık masasına oturarak bu transfere son noktayı koyacağı öğrenildi. Remy'i satış opsiyonu ile kiralamak isteyen Beşiktaş'ın, Chelsea'nin opsiyon için talep ettiği 11 milyon Euro'yu makul bir seviyeye çektiği öğrenildi. Bu arada İtalyan basını siyah-beyazlıların Mario Gomez ile ilgilendiğini ileri sürdü. 

 

Ersan İstanbul'a neden geldi?


Almanya'daki kampta sakatlanan Ersan Gülüm İstanbul'a geldi. Kulüp, Ersan'ın belindeki problem nedeniyle İstanbul'a tedavi için geldiğini ve geri döneceğini açıkladı. Ancak genç futbolcunun ayrılığı, 'acaba transfer görüşmeleri için mi İstanbul'a geldi' sorusunu akıllara getirdi. 

 

Dersimiz hücum organizasyonu


Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Beşiktaş, dünkü idmanda hücum organizasyonlarına yönelik pas çalışması yaptı. Bu arada sakatlığı tamamen geçen Atiba Hutchinson antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı. 

 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Larsen için Groningen'le görüşüyor Beşiktaş Larsen için Groningen'le görüşüyor

SABAH

 

Ezbere orta yapmayın


Şenol Güneş, idmanı sık sık keserek, "Tek top oynayın", "Ezbere orta yapmayın" uyarısında bulundu. Güneş, Gökhan'la özel ilgilendi.