Orman'dan Gignac Talimatı

Kartal'ın forvetteki A Planı Andre-Pierre Gignac oldu. Başkan Fikret Orman, Transfer Komitesine talimat verdi: "Teminatı yatırın transferi bitirin."

FUTBOL 04.07.2014 - 03:58 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

BEŞİKTAŞ'TA"Perşembe belli olacak" denen santrfordan haber çıkmazken işin aslıbelli oldu. Kartal'da forvet için düşünülen Gomis, Mitroglou ve Gignacüçlüsünden '1 numaraya' Fransız golcünün çıktığı belirlendi. Bir aykadar önce Salven Bilic-Önder Özen ikilisi arasındaki zirvede üç forvethedeflendi. Ancak görüşmelerde Kartal, ağır kalınca 3.5 milyon euro imzaparası isteyen Gomis, Swansea'ya gitti. Elde kalan ikiliden Mitroglouve Gignac için çalışmalara başlandı.


MITROGLOU SAKATLIK KURBANI

Bilic'inçok istediği Mitroglou için Önder Özen ve yönetim sakatlık raporuistedi. Yapılan temaslar ve alınan raporlardan sonra Yunanlı golcününsakatlığının sık sık nüksettiği gerçeğine ulaşıldı. Bilic bu konuda riskalmayı tercih ederken yönetim "Olmaz" dedi. Yunanlı golcü de bu yüzdengözden düştü ve beklemeye alındı. Mitro için Fulham ile 700 bin euroyakiralama anlaşması yapılmış, opsiyon rakamı konusunda uzlaşmaya işkalmıştı.

İKİ ÖNEMLİ ŞART KOŞTU


Bugelişmelerin ardından Gignac ile temaslara geçildi. Oyuncu ve kulübüile ilk temaslar olumlu gitti. 28 yaşındaki Andre Pierre Gignac,Beşiktaş'a "Gelirim" dedi. Marsilya 3.5 milyon euro bedel biçti. Burakam Kartal'a uygun geldi ama indirim için de görüşmeler devam ediyor.Transfer ise Gignac'ın menajerinin isteklerine takıldı. Menajer 2 şartkoştu. 1- Kişisel teminat isterim. 2-Bir ay içinde ödemeler yapılmazsafutbolcu serbest kalır.


ORMAN YÖNETİME KIZDI


Gignac'ınmenajerinin istekleri karşısında Fikret Orman, son transfer zirvesindeyönetime durumu anlattı. Kişisel teminet vermeyen isimlere kızdı, "Şuteminatı yatırın, Gignac'ı alın. Ben sizi bugünler için yönetime aldım"diyerek restini çekti. Yöneticiler bu teminatı verirse Gignac, Kartalolacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@