Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şampiyonluk sonrasında Lig TV’de Şansal Büyüka’nın konuğu oldu. Orman, programda Gökhan Töre hakkında net konuşarak adeta transfere izin vermedi!

Beşiktaş’ta 3. dönemine başlayan Fikret Orman’ın Gökhan Töre sözleri şöyle;
“Gökhan Töre’nin 3 yıllık daha kontratı var. İyi bir teklif gelirse bütün oyuncularımız gidebilir. Gökhan’a da 100 milyon euroluk bir teklif gelirse satarım.”
“OĞUZHAN’I LAZIO İSTEDİ”
Orman bu program önce ise TRT Spor’da Oğuzhan, Tolga ve Olcay’ın katıldığı programa konuk oldu. Başkan, sezon başında Oğuzhan Özyakup’u Lazio’nun istediğini itiraf etti. O açıklama;
“Oğuzhan ile aramızda inanılmaz bir sevgi bağı var. Oğuzhan, Avrupa’ya gitmek isteyebilir. Bunlar çok normal. Hedefleri olabilir. Ama Oğuzhan, Beşiktaş’tan gidip de X bir ligin X bir takımına gidemez. Gidecekse gitsin Chelsea’ye. O tarzda bir kulübe gitmesi lazım. Potansiyeli de zamanı da var. Mesela Lazio istedi. Ne yapacak Oğuzhan, Lazio’da? İtalya Ligi aşağı düşüyor, Lazio da orta seviye bir takım. Ama Juventus’a gidecekse Beşiktaş da ona elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır.”