Orman, Beşiktaş'ın sırrını açıkladı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde Porto ve Leipzig'in ardından Monaco'yu da devirip 3'te 3 yapmalarının ardından son derece mutluydu.

FUTBOL 19.10.2017 - 10:26 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

"İşte gerçek Beşiktaş bu" diyen ve elde ettikleri başarıya ilişkin açıklamalar yapan Orman, "Dev transferlerle bitmiyor iş, mühim olan yerinde ve doğru transfer yapmak. Yıllardır doğru hamlelerle gidiyoruz. Şampiyonlar Ligi'nin en düşük maliyetli takımlarından biriyiz ama arkadaşlıklar çok üst düzeyde. Birbirine yardım eden futbolculardan kuruluyuz.

***

'KİMSE KÜÇÜMSEMESİN'

Avrupa takımlarına gol atınca sevinen bir anlayıştan, yüz milyonlarca Euro'lara kurulmuş takımları kendi evlerinde yener hale geldik. 2'si deplasmanda olmak üzere 3 maçta 3 galibiyetle tüm Avrupa'nın dikkatini çektik. Porto, Monaco, Leipzig... Bunlar kolay lokma değil, kimse küçümsemesin. Ancak diğer taraftan bu başarılı sonuçları daimi hale getirmeliyiz. Aslında bu sonuçlar geçen yılın devamı. Geçen sezon son maçta hakem skandalıyla Devler Ligi'nde devam etmemiz engellenmişti ama Avrupa Ligi'nde gelişimimiz sürmüştü. Bu yıl ise o kazanılan tecrübelerin devamı olarak görülmeli" dedi.

***

Kaynak: Vatan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@