Orkan Çınar'dan mutlusu yok!

Kartal’ın yeni transferi Orkan Çınar, “Burada kendimi kanıtlayıp sürekli oynayan oyuncuların arasına girmek istiyorum. Rakip fark etmez. Elimden geleni yapacağım” dedi.

GÜNDEM 30.07.2017 - 11:31 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Siyah-Beyazlılar’ın Gaziantepspor’dan kadrosuna kattığı genç futbolcu Orkan Çınar, dün Marbella’da basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

21 yaşındaki kanat oyuncusu, “2 gündür buradayım. Çok sıcak bir ortam var. Beklediğim gibi bir aile ortamı var burada. Bu durum çok hoşuma gitti. Burada olduğum için çok mutluyum. Antrenmanlar tempolu ve iyi geçiyor. Hocamız herkesi ayrı ayrı çalıştırıyor. Takım arkadaşlarım beni çok sıcak karşıladılar. Çok memnun ve mutluyum. Açıkçası bu kadar samimi olacağını beklemiyordum” ifadelerini kullandı.

***

‘Beşiktaş’ta olmak kolay değil’

Kendisini göstermek için elinden geleni yapacağını söyleyen Orkan, “Pepe, Quaresma ve Adriano’yla forma giymek çok güzel. Burada kendimi kanıtlamak istiyorum. Sürekli oynayan oyuncuların arasına girmek istiyorum. Quaresma, maçlarda gördüğümden bile daha iyi. Ben de iyi olmasam buraya gelemezdim. Beşiktaş’a gelmek kolay bir iş değil. Kendimden gayet eminim. Rakibim kim fark etmez. Elimden geleni yapacağım sonra kararı hocamız verecek zaten.” diye konuştu.

***

Kaynak: Fanatik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@