Onlar Bizi Tanımıyor

Beşiktaşlı yıldızlar Olcay Şahan ve Veli Kavlak, Arsenal maçı öncesi iddialı konuştu.

FUTBOL 18.08.2014 - 16:18 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Olcay Şahan ve Veli Kavlak, BJK TV’ye Arsenal maçı hakkında açıklamalarda bulundu. Taraftarların desteklerine çok ihtiyaç duyduklarını belirten Şahan ve Kavlak, şunları söyledi:

Olcay; “Süleyman Seba’yı kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Beşiktaş ve Türk spor camiasının başı sağolsun. Süleyman Seba, Beşiktaş tarihine adını yazdırmış çok değerli bir şahsiyetti.” dedi.

"ONLAR BİZİ TANIMIYOR"

“Güzel bir kamp dönemi geçirdik. Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmak için dört final maçını kazanmamız gerekiyordu. İlk iki maçı kazandık ve Feyenoord’u eledik. Önümüzde iki maç kaldı. Gruplara kalmak istiyoruz.”

“Takım içinde arkadaşlık ve kardeşlik üst düzeyde. Geçen sezona göre birlik ve beraberliğimiz daha da arttı. Güzel bir sezon geçirip taraftarlarımıza kupalar armağan edeceğimize inanıyorum.”

“Rakibimizdeki oyuncular bizi ilgilendirmiyor. Takımımızda birçok üst düzey oyuncu yer almakta. Biz onları tanıyoruz ama onlar bizi tanımıyor. Biz kendi oyunumuza odaklanacağız.”

“Taraftarlarımıza çok ihtiyacımız var, onları stada bekliyoruz. Onların bize verdiği destek bize sahada artı bir motivasyon kaynağı oluyor.”

VELİ KAVLAK: "KAZANMAK İSTİYORUZ"

“Süleyman Seba’nın vefatıyla üzgün günler yaşadık. Onursal Başkanımızı kaybettik. Mekanı cennet olsun. Yarın onun anısına da oynayıp galip gelmek istiyoruz.”

“Kendimi iyi hissediyorum. Takımla idman yaptıkça form grafiğim yükseliyor.”

“Elimizden gelenin en iyisini yapıp kazanmak istiyoruz. Taraftarlarımız, Olimpiyat Stadı’nda inanılmaz bir atmosfer yaratıyor. Umarım taraftarlarımızın desteğiyle yarın camiamız için unutulmaz bir gün yaşarız.”

Gelişmelerden Haberdar Olun

@