Önder Özen Masada Slaven Bilic Sahada Beşiktaş Önder Özen takviyesinden sonra yeşil sahalar haricinde transferde de taktik oluşturuyor.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta neler oluyor? Vida, Welinton ve Souza'dan akıl almaz hatalar Beşiktaş'ta neler oluyor? Vida, Welinton ve Souza'dan akıl almaz hatalar

ÖnderÖzen Masada Slaven Bilic Sahada Beşiktaş Önder Özen takviyesinden sonra yeşil sahalar haricindetransferde de taktik oluşturuyor. Uzun süredir siyah beyazlıların transfer gündemini büyük ölçüde meşguleden isim Ronaldinho. Ancak Önder Özen gerek basın mensuplarıyla yaptığısohbetlerde gerekse yaptığıaçıklamalarda transfer etmek istediğiisimleri dile getirmek istemiyor. Buna gerekçe olarak da almak istediğioyuncuların isimleri medya tarafından zikredildiğinde fiyatlarındaartışlar söz konusu oluyor.

Önder Özen Gökhan Töre transferinden sonra yaptığı açıklamalarda ; butransferin gerçekleşme aşamasında basına yansımasının kiralama bedeliolarak üç yüz elli bin euro maliyete neden olduğunu savunmuştu.İşte buyüzdendir ki Beşiktaş’ın transfer dedikodularında sürekli Ronaldinhokonuşuluyor.Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Ronaldinho konusunda ısrarcıolduğu ve yönetimden diğer kişileri de ikna etme çabası gösterdiği debilinen bir gerçek. Ancak Ronaldinho ismi konuşulurken Önder Özen’inperde arkasında kimlerle iletişime geçtiği de merak konusu. İşteRonaldinho Beşiktaş’ın asıl transfer hedeflerini gizleyen bir perdegörevi görüyor. Herkes Ronaldinho’nun gelme ihtimalinin büyüsünekapılmışken Önder Özen kimleri ikna etmeye çalışıyor ? Tabii ki kimlerin olduğunu tam olarak kestirmek çok zor.

İnsanlara Akişisi gelecek ya da B kişisi gelecek diyerek umutlandırmak da adaletlideğil. Ancak Önder Özen’in kafasındaki oyuncu profillerine bakarak yakıntahminlerde bulunulabilir. Bu tahminlerden konuşulan akla en yatkınisimlerin birincisi Caligari formasını terleten 23 yaşındaki İbarbo.İbarbo’nun genç olması , Önder Hoca’nın Latin Amerikalı futbolcularhakkında ki bilgisi (İbarbo Kolombiyalı) , hızı ve çevikliği , gelecekvaat etmesi de perdeyi biraz saydamlaştırıyor. Öyle ki Önder Özen’in listesi bu isimlerle sınırlı değildir. Ancak zamanbize hangi transferleri gösterir bilinmez ama, çok fazla kurcalamayıpÖnder Özen’in işine çomak sokmamalıyız. Önder Özen masada , Slaven Bilic sahada oldukça içlerin ferah tutulmasıgerekir.