''Önder Özen Benim Kalitemi Konuşamaz''

Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen’in yeni sezon öncesi kadroda düşünülmediğini açıkladığı Sezer Öztürk, NTV Spor’a çarpıcı açıklamalarsa bulundu.

GÜNDEM 08.06.2014 - 16:45 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Sezer, "Böyle bir durumdan haberi olmadığını söylerken, yaklaşık 1 ayönce teknik direktör Bilic’in gazetecilere yaptığı açıklamada, "Sezerve İbrahim cezalarını çektiler, artık gösterecekleri performans görekarar vereceğim” açıklamasını hatırlattı.

"ÖNDER ÖZEN BENİM KALİTEMİ KONUŞAMAZ"


"Bilic’inyaptığı açıklama sonrası ben yeni sezon kampını beklemeye başladım”diyen genç oyuncu, "Tatil döneminde özel kondisyoner eşliğindeçalışıyorum. Ancak Önder Özen’in kamp kadrosunda yoklar açıklamasınaanlam veremedim. Başkanımız Fikret Orman da bana kampta yer alacağımısöylemişti. Biz son 1 ayda İbrahim ile beraber maç mı yaptık da Bilicperformansımıza bakıp karar verdi. Bize kesin bir şey söylesinler. ÖnderÖzen kalitemizin yetersiz olduğunu ifade etmiş. Bizim kalitemizhakkındaki belirlemeyi Önder Özen yapamaz. Benim kariyerim ortada.Fenerbahçe’ye yerli Alex olarak gittim. Orada sakatlık yaşamadığımdönemde neler yapacağımı gösterdim. Diğer takımlarda da sağlıklı olduğumzamanlarda nasıl oynadığımı herkes biliyor. Önder Özen benim kalitemikonuşamaz. İbrahim Toraman da herksin tanıdığı bir futbolcu son 10yıldır üst düzey futbol oynayan bir isim” dedi.


 
"YALNIZ BIRAKILDIK"


Sezer,ayrıca Önder Özen’in gece kulübünde silahla yaralanan, milli takımkampında takım arkadaşlarını silahla tehdit ettiği iddia edilenoyuncuları savunduğunu, kendisinin ve İbrahim'in yalnız bırakıldığınısöyledi.

"BİZ BARDA VURULMADIK""Biz İbrahim ile bir olayyaşadık ve sonra konuyu kapattık” diyen Sezer, "O dönem çok ağır cezaaldık. Süresiz kadro dışı bırakıldık. Ama biz barda vurulmadık. Millitakım kampında arkadaşımızın ağzına silah sokmadık. Önder Özen bizigörmezden gelirken, bu olaylarla adı anılan futbolcunun avukatlığınıyaptı, ona kefil oldu. Bizimle ne derdi var bilmiyorum. Şahsi egolarınıtatmin etmek için böyle davrandığını düşünüyorum. Ceza almadan önce deÖzen sahaya çıkmamamız için elinden geleni yaptı. Hazırlık maçlarındabile çok az şans verildi" şeklinde konuştu.
 


"YÜZÜMÜZE BAKAMAYANLAR..."Sezer,"Bizi takımda istemiyorlarsa çıksın söylesinler. Odasına girdiğimizdekonuşurken yüzümüze bakamayanlar, basın aracılığı ile bize mesajyollamasınlar. Ben ne yapacağımı, kime inanacağımı bilmiyorum.Başkanımız kampa gideceğimi söyledi. Şimdi Önder Özen yoklar diyor. Bentekrar başkanımıza bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum.Bundan sonra eğer düşünülmüyorsak açık açık söylesinler, biz dekararımızı verelim" dedi.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@