U-19 Takımı Teknik Sorumlusu Önder Karaveli’nin 8 bin lira maaş aldığı ortaya çıktı.

Beşiktaş Yönetimi tarafından Sergen Yalçın’ın istifası ardından geçici olarak göreve getirilen U-19 Takımı Teknik Sorumlusu Önder Karaveli, Yukatel Kayserispor karşısında elde edilen kritik galibiyette büyük pay sahibi oldu. Son bölümlerde yaptığı değişiklikler ve oyuncularla kurduğu iletişimle dikkat çeken UEFA pro-lisans sahibi Karaveli, siyah-beyazlı yöneticilerin takdirini topladı.

Beşiktaşlı yöneticilerin karşılaşmadan sonra bir araya geldikleri Önder Karaveli’yi galibiyet için özel olarak tebrik ettikleri öğrenildi. Zorlu süreçte teklifi kabul ederek sahaya inen ve herkesin alkışını toplayan 47 yaşındaki teknik adamın, önümüzdeki dönemde de yönetim kurulunun uygun göreceği tüm görevlere hazır olduğunu dile getirdiği ifade edildi.

Uzun yıllardır Beşiktaş Kulübü çatısı altında çalışan Önder Karaveli’nin, Süper Lig’de görev yapan meslektaşlarıyla kıyaslanmayacak bir maaş aldığı ortaya çıktı. Efsane isim Serpil Hamdi Tüzün döneminde siyah-beyazlıların altyapısında top koşturan Karaveli’nin aylık yalnızca 8 bin lira kazandığı aktarıldı.

Gözden kaçırmayın

Kocadağ'dan hakeme eleştiri, Fenerbahçe yöneticisine cevap Kocadağ'dan hakeme eleştiri, Fenerbahçe yöneticisine cevap

Beşiktaş, Yukatel Kayserispor’u yenerek üzerindeki kara bulutları dağıtırken, 2 milyon 200 bin lira galibiyet primi de kazandı. 8 bin lira maaşla çalışan Karaveli yönetiminde elde edilen bu galibiyet ve prim, “Her şey para değil” dedirtti. (MİLLİYET)