Sanlı Sarıalioğlu kaleme aldı...

Gözden kaçırmayın

İmzaya gelen Weghorst, İsmael'in liste başıydı İmzaya gelen Weghorst, İsmael'in liste başıydı
 ÖNCE orta hakem... Evet, Bülent Yıldırım önceliği almayı fazlasıyla hak etti! Maşallah çok becerikliydi! Mustafa Yumlu 12. dakikada voleybol oynadı. Nerede biliyor musunuz? Kalesinin hemen önünde. Yıldırım’ın gözlerine o anda bir perde indi. Bülent bey bununla da yetinmedi, 33. dakikada Cavanda’nın kalecisine verdiği bir pas vardı. Yıldırım yine oralı olmadı.
Eee insaf! Ne insafı yuh! Gerçekten yuh! Ayıp bin kere ayıp, milyon kere ayıp. Maçların oynanmasına ne gerek var? Hakemler bir araya gelsinler, karşılaşmaların sonuçlarını önceden belirlesinler.

Olsun bitsin. Bu hakemlerle futbolun keyfini çıkaramayız. Bu hakemler adamı çıldırtır.

Trabzonspor’u bundan önceki maçlarında cayır cayır yaktılar. Bülent bey şimdi aklı sıra Trabzonspor’a ödün veriyor.

Bu arada hakeme daldık maçın kritiğini unuttuk.

Öncelikle belirteyim, Trabzonspor’u üzülerek izledim. Nerede o bizim bildiğimiz eski Trabzon, nerede bu Trabzon? Ne yazık ki çok güçsüzler.

İlk yarının başlarında 1-2 pozisyona girdiler ve sonra tamamen oyundan düştüler. Beşiktaş epeyce pozisyona girdi, atamadı. Gomez, topları ezdi, ezdi.

Sonunda yine noktayı koydu, işi bitirdi. Bu golde Quaresma’nın katkısı çok fazlaydı.

Yine adrese orta yaptı. Necip Beşiktaş’ın en etkili oyuncusuydu, hatasız oynadı. İsmail döküldü. Beck ve Atiba hep bildiğiniz gibi...

İkinci yarıda Tolga’nın yerine oyuna giren Günay’ı son dakikalarda 1-2 kez gördük. Beşiktaş önemli işler yapıyor.

3 günde kazanılan 6 puan... Şunu çok net görüyoruz. Beşiktaş, sezonun sonuna kadar şampiyonluk yarışının tam göbeğinde... Kartal kanatlarını açtı.