Önce Love sonra Burak

Flamengo ile el sıkışan Vagner Love bonservisinde indirim yapılması halinde alacaklarının bir bölümünden vazgeçeceğini Beşiktaş’a bildirdi. Siyah-beyazlılar, Brezilyalı golcüyle yolları ayırdıktan hemen sonra Burak transferini noktalayacak.

GÜNDEM 19.06.2018 - 01:46 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Golcü transferinde Çin’e giden Demba Ba ile anlaşamayan, Burak Yılmaz’da ise Trabzonspor’la bonservis pazarlıkları içerisinde olan Beşiktaş, Vagner Love ile yollarını ayırmak için çalışmalarına yoğunluk verdi. Menajeri aracılığıyla siyah-beyazlı yönetime haber gönderen Brezilyalı futbolcunun, bonservis konusunda kolaylık istediği belirlendi.

Flamengo’ya dönmek isteyen Vagner Love’un bonservisinde indirim yapılması halinde alacaklarının bir kısmından vazgeçebileceğini bildirdiği ortaya çıktı. 34 yaşındaki oyuncu için Brezilya kulübünden 4 milyon euro bonservis bedeli isteyen siyah-beyazlı yönetimin bu öneriye sıcak baktığı bildirildi. 

2020’ye kadar sözleşmesi bulunan Vagner Love ile yollarını ayırdıktan hemen sonra Burak Yılmaz transferini sonuçlandıracak olan Beşiktaş, Alvaro Negredo konusunda da umudunu korumaya devam ediyor. İspanyol golcüyle 1 yılı opsiyonlu 2 sezon daha kontratı olan siyah-beyazlılar, talibi çıkması durumunda İspanyol golcüye de bonservis konusunda kolaylık sağlayacak.

Yıllık 4 milyon 350 bin euro garanti ücret alan Negredo’yu göndermenin hesaplarını yapan yönetim en kötü ihtimalle 32 yaşındaki futbolcunun sözleşmesini karşılıklı olarak fesh etmeye çalışacak. Beklentilere yanıt veremeyen İspanyol oyuncunun alacaklarına karşılık serbest kalmayı kabul edebileceği aktarıldı.

Milliyet / Serdar Sarıdağ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@