Önce kupa finali sonra imza

Şenol Güneş'le 3 Haziran'daki Bursaspor-G.Saray finalinin ardından masaya oturmaya hazırlanan yönetim, Lucescu'dan da vazgeçmiyorBeşiktaş'ın yeni teknik direktörü önümüzdeki hafta sonuna kadar belli olacak

GÜNDEM 28.05.2015 - 02:36 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Bilic'e G.Birliği maçıyla birlikte veda etmeye hazırlan Beşiktaş, yeni teknik direktörünü belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor. Süreci bizzat yöneten Başkan Fikret Orman'ın önümüzdeki hafta sonuna kadar bu meseleyi çözüme kavuşturacağı öğrenildi. Şenol Güneş'ten "Önce Bursa ile görüşeyim, maçlar bittiğinde otururur konuşuruz" cevabını alan siyah-beyazlılar, tecrübeli hocayla temasa geçmek için yeşil-beyazlı takımın 3 Haziran'da oynayacağı Türkiye Kupası finalini bekliyor. 

 

ORMAN, MOSKOVA YOLCUSU


Beşiktaş, Lucescu ısrarından da vazgeçimş değil. Lucescu'dan "Para sorun değil. Ancak Shakhtar Donetsk'le devam eden sözleşmem var. Başkan Akhmetov'u ikna etmeniz gerekiyor" cevabını alan Orman'ın, Ukrayna ekibinin yöneticilerle temasa geçeceği belirtildi. Kartal, Lille'den ayrılan Fransız çalıştırıcı Rene Girard'ı da listesine aldı. 

 

SABAH