Beşiktaş ile kim oynarsa futbolun kaliteli  olma zorunluğu var. Bize göre farklı ve belki de çok gelen bir futbol zevki yaşarken meyvesi golleri de alkışlarla izliyorsunuz. Hepsi akıl ve sanatsal bir başarı kovalayan düzeyde. Beşiktaş eksikleri olsa da oyun gereğini yerine getirmeye çalışan bir taktiksel ve uyum ile oynuyor. Futbolcular kimi yerlerde tatlı bir rekabet içindeler. Şenol Güneş kimi kurtları kuzu yapma yolunda! Çünkü artık kazanmak ve şampiyonluk yakalamak havası takıma etkin .
   Dün gece güçlü ve kararlı fiziği ile  orta alanda Beşiktaş'a kelepçe vuran  ve kanatlarını etkisiz hale getirme inadıyla oynayan Kasımpaşa ile üç puan savaşı verdiler. Doğrusu maçta altı atılan gol den dört harika gol konuşulacaktı ama Cüneyt Çakır oyunu kıskanıp (!) önüne geçti. Çok ta gereksiz bir iki hata ile oyunu etkiledi ve sürekli hakkı yenilen Beşiktaş'ı adeta sahiplendiğini hissettirmeye çalıştı. Bu nedendir bilmem ama Beşiktaş'ın buna hiç mi hiç ihtiyacı yoktur! Lütfen Gölge etmeyin başka talebi yok Kara Kartalın. Ayrıca kimse bu kulüpte hakem kilitlemez. O zaman içinden geldi diyemeyiz Uluslararası gururumuza(!) En çok hakemden yanan takıma  karşı bir susturma taktiğimi bu yoksa? Bak size de kıyak yapıldı! Gibi mesela!? Şimdi Ağzı olan konuşacak!
Yener, yenilir ama bu yıl adam gibi basa basa futbol oynar ve "biz yansak ta kimseye benzemeden oyunumuza bakarız" diyor Beşiktaş!
Örnek olmak ise budur!.Kasımpaşa az gol atan takımdı ama  en az gol yiyene çok gol attı ve kendisi az gol yedi ama sonuçta üç golü kalesinde gördü! .İşte bu goller yarışında Tolga kaleci olarak Eren ve Donk gollerinde hatalı değildi. Gomez harika vuruş yaptı Low ne düşünür bilmem ama kadrosuna  lazım olacak gibiydi...
  Eren gerçekten klas ve usta goller attı Penaltı gerçeğinde hiç kimse topa kendini atan futbolcunun eline top net çarptı diyemez ama Cüneyt hoca öyle gördü. Bunun tersini eliyle topu kepçeleyen futbolcu Trabzonda Penaltı olarak görülmedi diye telafi mekanizmasını mı işletti bilemem. Kalitesine yakışmadı bu ve öncesindeki bir iki karar zinciri..
   Her zaman söylüyorum ve haklı çıkmaktan sıkılıyorum. Beşiktaşlı taraftarın kazanma arzusuna ben de iştirak edenlerdenim. Ancak Quaresma ile işi sıkıntılı. Ayrıca Dün gece Necip bir maçlığına Stoperde olabilirdi... İsmail'in oyuna katkısı az !? Beşiktaşta yine de bazı uyumsuzluklar uyumun çok olduğu bütünde dikkat çekiyor. Sert, sağlam ve baskılı oynayan Kasımpaşa taktiği Rıza Çalımbay'a Beşiktaş öz kaynağından aşılanan çağdaş futbol gerçeğidir. Fizik önceliğe önem veren Rıza hoca sahada gerekeni yapan oyuncuları ile mütevazi bir başarı içinde .
   Çok güzel bir karşılaşma ve heyecan dolu kaliteli gollerle süslenen bir futbol gecesi için iki takımı da kutlarken Şenol Güneş'e bazı futbolcular hakkında biraz daha gerçekçi mesajlar vermiş olması 1 puan alınsa da daha önemlidir .
   Oğuzhan,Gomez,Beck,Sosa başarılı bir gece yaşarken Quaresma ve G.Töre bekleneni veremediler. Sonuç ta biraz da onların kötü oyunları etken oldu!