Yemen Ekşioğlu, Kayserispor - Beşiktaş maçını değerlendirdi.

Beşiktaş, 11 Mayıs 2011’de Kadir Has Stadı’nda İstanbul Büşükşehir Belediyesi’ni 6-5 penaltılarla yenerken, öldü öldü dirildi. Dün akşam Anıl Taşdemir’in attığı penaltıda ise öldü ama dirilemedi. O gün kupayı aldı, dün gece elendi. Bilic belli ki kupayı gözden çıkarmış. Demba Ba, Olcay, Sosa, Oğuzhan eğer Kayseri’ye geliyorsa, kulübede battaniyeler altında olmamalı. Bilic bunu hep denedi. Sarıyer müsabakası hariç, diğer bütün maçlarda dün geceki işgüzarlığı yaptı.

 

 

Oğuzhan, Olcay ve Demba Ba’yı oyuna aldı, ısınamadan maç bitti. Haftalardır Beşiktaş’ta bir gerçek var. İyi oynamıyor. Hele Demba
Ba, Sosa’sız sudan çıkmış balığa dönüyor. Sağa gidiyor top yok, sola gidiyor top yok. Arkadaşlarının yapması gereken çok basit. Siyah’ı göreceksin vereceksin, siyahı bile fark edemiyorlar. Topun sibobunu
arıyorlar. Son zamanlarda seyrettiğim, en çok topla çıkarken rakibe kaptıran, pas hatası yapan bir takım. Bir tarafta Türkiye Süper Ligi’nin lideri diğer tarafta PTT 1. Lig’in lideri. Koca Beşiktaş’ın ilk ve tek ciddi pozisyonu 90. dakikada Demba Ba’dan. Beşiktaş, çok zorlu bir yolculuğa çıkıyor.

 

Gözden kaçırmayın

Kocadağ'dan hakeme eleştiri, Fenerbahçe yöneticisine cevap Kocadağ'dan hakeme eleştiri, Fenerbahçe yöneticisine cevap

18 günde 6 maç

 


İdmanları neredeyse uçakta ya da otobüste yapacaklar. Bu yorgunluktan dolayı sahada cam bebek gibiler, kırılgan. Yerden kalkmıyorlar.

 

Gökhan Töre’ye kızıyordum, ama daha ağzımı açmayacağım. Rakip sahaya Töre’siz gidemiyor, Siyah-Bayazlılar. İyi ki var diyorum. Bazı oyuncuların tamamlayıcı oyuncuları vardır. Eskiden Rıdvan Dilmen’le Çelebiç, Aykut Kocaman’la Oğuz Çetin, Demba Ba da Sosa’sız olmuyor. Bu hem lig maçlarında hem de kupa maçlarında gözüktü. Mustafa Pektemek’in dün maç eksiği bakımından oynamasına bir diyeceğim yok. Dünkü müsabaka onun için sahada kaldığı kadar maç eksikliği açısından iyi oldu. Ama o da Beşiktaş’ın 3. bölgeye geçememe eksikliğinden yalnız, yapayalnız. Sıkıntılı 2 maç var, Bursa ve Liperpool mücadeleleri. Olası olumsuzluklarda olacakları düşünemiyorum. Bu camiada fazla toleransa yer yok. Dün gece de sakal kesilmiş olabilir, daha gür çıkar.