Beşiktaş yönetimi, maçların önümüzdeki sezon da Atatürk Olimpiyat Stadı’ndaoynanmasını kararlaştırdı. Kulüp, bu zor stada taraftarı çekmek içinyeni statta en az bir devre bedava maç izleme olanağı sunuyor. Şubattayeni stada geçmeyi hedefleyen yönetim, böylece bir sonraki sezonun ilkdevresini kombine alanlara bedava maç izletecek.
Eğer statplanlandığı gibi ligin 2. devresine yetişmezse kombine alanlar,2015-2016 sezonun tamamında Vodafone Arena’daki maçları bedavaizleyecek.


YILLIK BEDELİ DE KULÜP KARŞILAYACAKKOMBİNEbiletler yeni stadın tribün düzenine göre satışa çıkacak. Fiyatlar isebugün açıklanacak. Elde ettiğimiz bilgilere göre Vodafone Arena’nınmimari düzenine göre, kapalı ve numaralı alt tribün yıllık kombinefiyatları 2500-4500 TL arasında, üst katlar ise 1750-2250 lira arasındasatışa sunulacak. Kale arkasındaki fiyatlar ise 800-900 TL olacak.
Passoliguygulamasına karşı çıkan taraftarlarının direncini de kırmayıhedefleyen kulüp, kart için alınan 25 liralık yıllık bedeli de kendisikarşılayacak. Yönetimin bu adımlarının fişlendiklerini söyleyerekPassolig sistemine girmek istemeyen taraftarlar üzerine ne kadar etkiliolacağı satışlar başlayınca görülecek.