Beşiktaş'ın rakibi Olimpik Lyon'da ortalık karıştı! Rennes maçı sonrası teknik direktör Bruno Genesio ile Nabil Fekir birbirine girdi, başkan Aulas ikiliyi sert uyardı.

Gözden kaçırmayın

İtalyanlara göre Ounas Beşiktaş’la görüşüyor İtalyanlara göre Ounas Beşiktaş’la görüşüyor

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi Olimpik Lyon'da 1-1 biten Rennes maçı sonrası teknik direktör Bruno Genesio ile Nabil Fekir arasındaki kavga gündeme oturdu.
 
79. dakikada oyuna giren ancak isteksiz tavırları dikkat çeken, maçtan sonra da hocası Genesio ile tartışan Fekir hakkında Olimpik Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas, "Karmaşık bir konu. Hocanın bazı tercihler yapması gerekiyordu. Ayrıca, takım olarak kazanma ruhunu sahaya yansıtamadık. Nabil fekir çok sıcak kanlı bir çocuk, dünya şampiyonu değeri var. Fakat, bazı kararların takım için alındığını öğrenmesi gerekiyor." dedi.
 
Bu kavga sonrası vereceği kararla ilgili olarak gelen soruya Aulas, "Hem Nabil Fekir'i, hem de Bruno Genesio'yu uyardım." sözleriyle konuşmasını noktaladı.
 
Olimpik Lyon, pazar günü Rennes karşısında 85 dakika 1 oyuncu fazla oynaması ve 1 penaltıdan faydalanamaması sonrası 1-1 berabere kalmıştı.

Star