Olcan Adın'ın Amcası Açıkladı!

Amca Faik Adın, Olcan’ın niyetinin ne olduğunu açıkladı. “Olcan çok vefalıdır. Allah herkese böyle hayırlı yeğen nasip etsin. Bana her konuda çok destek oldu. Yeğenimin gönlünde Beşiktaş yatıyor. Ancak Trabzonspor vermeye yanaşmıyor.”

GÜNDEM 06.06.2014 - 12:22 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
TRABZONSPOR’DAN bu sezon ayrılmasına kesin gözle bakılan Olcan Adın içinG.Saray’la Beşiktaş kapışıyor. Önceki gün Trabzonspor Başkanı İbrahimHacıosmanoğlu’yla bir görüşme yapan Olcan Adın, ayrılık izni alamadı.Başkan’ın, “Bana para değil, sen lazımsın. Şampiyonluğu hedefliyoruz vegelecek sezon lider oyuncularımız arasında yer alacaksın” sözleriylehayal kırıklığı yaşayan ve tatile çıkan Olcan Adın’la yeni bir görüşmedaha yapılacak.NOKSANLARIMI O TAMAMLADIÇeşme’yetatile giderken Balıkesir’e uğrayıp ailesini ziyaret edecek olan OlcanAdın’ın amcası Faik Adın’la görüştük. Balıkesir Kasaplar Mahallesi’ndehayırseverliğiyle nam salan Olcan Adın, amcası Faik Adın’a da birkahvehane açmış. Olcan’ın çok vefalı olduğunu söyleyen Amca Faik Adın,“Allah   herkese  böyle hayırlı  yeğen nasip etsin ,İşletmekte olduğum bu kahvenin  ufak tefek  noksanlarını   tamamlamamda  bana büyük destekoldu” dedi.HER YERDE FORMALARI ASILI
Kahvehanenindört bir yanını Olcan’ın spor eşyalarıyla dekore eden Amca Adın’a sondönemde en çok merak edilen soruyu da sorduk. Bu konuda çekingendavranan ve fotoğraf bile çektirmek istemeyen Faik Adın, “Olcan’ıngönlünde Beşiktaş var. Ancak Trabzonspor satmak istemiyor. Ne olacağınıbekleyip göreceğiz” diye konuştu.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@