Oklar Biliç'e çevrildi

Beşiktaş'ta Gaziantepspor beraberliğinin ardından Akhisar Belediyespor karşısında da sahadan beraberlikle ayrılarak şampiyonluk yarışında önemli bir fırsatın tepilmesi, üstelik geride kalınması moralleri bozdu, tepkilere yol açtı.

GÜNDEM 15.05.2015 - 14:32 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı
Siyah beyazlı takımın teknik direktörü Slaven Biliç, kaybedilen 2 puanın sorumlusu olarak faturayı futbolcularına olduğu kadar kendisine de kesti. 
 
Beş günde oynanan iki maçta 4 puan kaybedilmesiyle yarışta geride kalınması üzerine yönetimin de hedefindeki isim Biliç oldu. 
 
Siyah beyazlı yöneticiler de yaşanan kayıpların sorumlusu olarak Hırvat teknik adamı görüp, eleştirilerini dile getirdiler. 
 
Siyah beyazlı yöneticiler 5 günde 2 maç oynayan takımın yorgunluğunu göz önüne alamayan Hırvat teknik adamın, kadroda yeterli rotasyonu yapamadığı ve son iki maçta oyunu da iyi okuyamadığı görüşünü dile getirdi. Biliç, istediği şekilde yönlendiremediği oyuna doğru değişikliklerle müdahale edemediği gerekçeleriyle eleştirilere hedef olurken, yaşanan kayıpların da hedefi olarak görüldü.  
 
Bu arada gece istanbul'a dönen siyah beyazlı takım sabah yaptığı çalışma ile pazartesi günü Torku Konyaspor ile oynayacağı Spor Toto Süper Lig'in 32. hafta hazırlıklarına başlarken Biliç antrenman öncesi futbolcularıyla bir toplantı yaptı. Hırvat çalıştırıcı moralsiz olan futbolcularına moral aşılamaya çalışırken, yaptıkları hataları da dile getirdi. 
 
LİGTV