Bu sezon Atiba ile birlikte orta sahada müthiş bir uyum sağlayan Oğuzhan Özyakup, adının Avrupa takımlarıyla anılması nedeniyle gelecek sorusuna cevap verdi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş resmen açıkladı! Vodafone Park'ta konser Beşiktaş resmen açıkladı! Vodafone Park'ta konser
 Spor Toto Süper Lig 2015 – 2016 Sezonu’nun bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş’ta kutlamalar sürüyor. Siyah beyazlı ekipte Başkan Fikret Orman, eski ve yeni yöneticiler, eşleri, teknik ekip ve oyuncular Ümraniye’de barbekü partisinde bir araya geldi.


BJK Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen barbekü partisinde Cihan Haber Ajansı muhabirinin sorularını cevaplayan Oğuzhan Özyakup, “Beşiktaş’ta kalmak istiyorum” dedi.
Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Oğuzhan önümüzdeki sene de Beşiktaş’ta kalmak istediğini söyledi. Genç futbolcu “Önümüzdeki sene Beşiktaş’ta kalacak mısın?” sorusuna, “Şampiyon olduk. Güzel bir duygu. Daha tam farkında değiliz Perşembe günü kutlamalarda kupayı aldığımızda tam anlamıyla farkında olacağız. Benim her zaman hedefim burada olmaktı onu da başardım. Seneye inşallah Şampiyonlar Ligi’nde güzel şeyler yaşayacağız. Hayırlısı ne ise o olsun. Ben burada kalmak istiyorum. Beşiktaş’ı çok seviyorum bunu herkes biliyor. Bu sezon şampiyon olduğumuz için çok mutluyum ve artık Avrupa Şampiyonası var ve tamamen ona odaklanmak istiyorum” diye konuştu.