Oğuzhan için Fernades Devreye Girdi

Beşiktaş'ta yaşadığı ayrılıkla gündeme gelen Manuel Fernandes, Oğuzhan Özyakup'un Lokomotif Moskova'ya transfer edilmesini talep etti.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
 Beşiktaş'la olan sözleşmesi bu sezon sonunda sona eren ve Rusya'nın önemli ekplerinden Lokomotif Moskova'ya imza atan Manuel Fernandes, Teknik Drektörü Leonid Kuchuk’la özel bir görüşme yaptı.

Akşam gazetesindeki haber şu şekilde: Ferdi bu görüşmede, Beşiktaş’tan Kankası olan Oğuzhan Özyakup'un alınması yönünde tavsiyede bulundu.

ÇOK YAKIN ARKADAŞI ANLATTI

Eski kartal Fernandes'e çok yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre lige iyi bir kadro ile girmek isteyen Rus temsilcisinin Leonid Kuchuk yaptığı özel bir görüşmede “Oğuzhan çok büyük bir yetenek. Onun takıma pozitif yönde katkı sağlayacağına inancım sonsuz. Uzun vadede kulübe maddi manevi katkı sağlayacağına eminim. Onu takıma kazandırmanız halinde iyi işler yapacaktır” şeklinde övdüğü ve referans verdiği belirtildi.

ALMEİDA İÇİN DE TAVSİYE YAPTI

Beşiktaş'ta oynadığı son dönemlerde özellikle gece alemlerinde yanından hiç ayırmadığı ve maç sonu partilerinin değişmez adamı haline gelen genç Beşiktaş'lı Oğuzhan Özyakup için görüş beyan eden Manuel Fernandes'in yine eski takım arkadaşı Hugo Almeida içinde ''Burada çok başarılı olur. O Portekiz futbolunun en iyi golcülerinden” dediği öne sürüldü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@