'Ocak Heyecanı'

Sponsorluk anlaşmalarından gelecek 5 milyon dolarlık bir parçayı nakite çevirecek olan Beşiktaş, personel ve futbolculara olan borçlarını 1 Ocak itibariyle sıfırlamayı planlıyor. Ayrıca, ismi saklanan yıldızı da yeni yılla birlikte kadroya katmayı pl

ÖZEL 29.12.2013 - 12:34 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Beşiktaş, sponsorluk anlaşmalarından gelecek olan 5 milyon dolarlık birparçayı Ziraat Bankası kanalıyla temlik altına alarak nakite çevirip,2014'e geçmişe dönük tüm borçlarından arınmış bir şekilde girmeninplanlarını yapıyor.


Tüm camia transfer bombalarını sabırsızlıkla beklerken, bir yöneticininağzından çıkan sözler, heyecanı doruğa çıkardı. Kulislerde dilden diledolaşan iddiaya göre, adının gizli kalması istenen bir yönetici"Transferde Galatasaray'ın gölgesinde kaldığımızı düşünenler fenayanılacak. Öyle bir transfer yapacağız ki Drogba bile onun yanındaçerez gibi kalacak. Bu transfer için çok uğraşıyoruz. Taraftarımızsabırlı olsun. Büyük müjdeler çok yakında" dedi.


Bu ifadeler Beşiktaş'lı  taraftarlar arasında büyük yankı uyandırırken,kulübe yakın kaynaklara göre yönetim bir değil iki bomba birdenpatlatacak. Geniş bir transfer listesi oluşturan siyah beyazlı yönetimin, sol beke, stopere ve forvete takviye içinçalışmalar yaptığı biliniyor. İddia edilen iki bomba transferin hangimevkilere yapılacağı konusunda farklı görüşler ileri sürülürken görünen oki Beşiktaş çok yakında tüm Avrupa'nın konuşacağı flaş haberlerikamuoyuna duyuracak. Yerli-yabancı-gurbetçi birçok oyuncuyla ilgilenen Beşiktaş'ın tüm transferleri 9 Ocak tarihindeki devre arası kampına yetiştireceği belirtildi.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@