Kurucu yönetim 4. Kongrede de firesiz görev aldı

Orhangazi’de 2007 yılında kurulan Beşiktaşlılar Derneği hafta sonu olağan genel kurul toplantısını yaptı. Kurucu yönetim 4. Kongrede de güvenoyu aldı. Orhangazi’de kuruluşunun üzerinden 6 yıl ve 4 kongre geçmesine rağmen yönetimi değişmeyen tek dernek unvanını kazanan Beşiktaşlılar’daki güven ortamı ‘O kadar da değil’ dedirtiyor.

Orhangazi Beşiktaşlılar Derneği’nin olağan genel kurul toplantısı hafta sonu yapıldı. Kongrede Sayim Yeşil Başkanlığındaki kurucu yönetim 4. Kez güvenoyu aldı.

2007’den Beri Aynı Yönetim

Orhangazi Beşiktaşlılar Derneği, mevcut başkan Sayim Yeşil öncülüğünde 2007 yılının Kasım ayında kuruldu. Yönetim, dernek kurulduktan 6 ay sonra kongreye gitti ve güvenoyu aldı. O tarihten sonra biri olağanüstü olmak üzere toplam 4 genel kurul yapıldı. Genel kurullarda aynı başkan ve listesi ile seçime girildi. 60 üyesi bulunan dernekte hiç fire vermeden bu döneme kadar gelindi. Hafta sonu yapılan kongrede ise yönetim kurulu üyelerinden biri şehir dışına taşındığı için listede bir isim yenilendi.

Kıskandıran Birliktelik

Orhangazi Beşiktaşlılar Derneği; kuruluşunun üzerinden 6 yıl ve 4 genel kurul geçmesine rağmen yönetimi firesiz göreve devam eden tek dernek unvanı kazanmış oldu. Beşiktaşlılardaki ‘o kadar da değil’ dedirten birliktelik hakkında konuşan Başkan Sayim Yeşil, örnek birlikteliğin temelinde sevgi ve saygı olduğuna dikkat çekerek, ‘Bizler aynı takımın sevdalılarının oluşturduğu bir derneğiz. Aramızda hiçbir zaman ‘Ben’ kavgası olmadı. Ne yaptıysak ‘Biz’ olarak yaptık. Samimiyet ve şeffaf olmaya özen gösterdik. Bu gün görünen tabloya bakılırsa doğru yolda ilerlemişiz ki hiçbir kopma darılma yaşanmadan bugünlere gelmişiz’ diye konuştu. Başkan Yeşil, genel kurula katılan ve yönetime güvenoyu veren üyelere de ayrıca teşekkür etti.

İşte O Yönetim

Sayim Yeşil

Mehmet Yürek

Göksel Kolçak

Özcan Öztürk

Tunca Uludağ

Kenan Kaya

Osman Mısır

Semih Yazganoğlu

Ömer Köse

Gözden kaçırmayın

Silivri Kartalları 5.Geleneksel Sokak İftarı Silivri Kartalları 5.Geleneksel Sokak İftarı

Mevlüt Osmanoğlu

Ümit Çelenk

Yücel Ata

Engin Yiğit

Burak Tokuç