Tecrübeli çalıştırıcı, son haftaların parlayan ismi Ljajic ile görüştü. Oyun kurucu görevi verdiği yıldız oyuncuya“Maestromuz sen olacaksın” dedi.

Beşiktaş, zorlu Galatasaray derbisi öncesi hücum hattına güvenirken, bu futbolcular arasında Adem Ljajic öne çıkıyor. Siyah-beyazlı takımla ligin ikinci yarısında patlama yapıp 6 gol, 3 asist yapan Sırp futbolcu, teknik direktör Şenol Güneş'in özel görev vereceği bir isim. Gelen haberlere göre usta çalıştırıcının oyuncusuyla idman sonrası motivasyon konuşması yaptığı kaydedildi. Güneş'in mini toplantıda beklentilerini sıralayıp "Formun iyi. Oyunu yönlendiren yine sen olacaksın" dediği kaydedildi.

"SÖZ VERİYORUM HOCAM"

Tecrübeli hocanın hatta ekstra yükümlülük vererek "Kanatlara da yardım edip açıkları kapatmaya çalış. Takımın maestrosu ol, saha içi organizasyon görevi senin işin" sözleriyle güvenini gösterdiği öğrenildi. 27 yaşındaki futbolcunun da bu konuşma üzerine "İyi gidiyoruz ve ben de kendimi çok iyi hissediyorum. Umarım sizi hayal kırıklığına uğratmam. Hem ben hem de arkadaşlarım elimizden geleni yapacağız" diyerek söz verdiği de gelen haberler arasında.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan Ersin Destanoğlu'na son teklif Beşiktaş'tan Ersin Destanoğlu'na son teklif

KALMAK İSTİYORUM

Öte yandan Beşiktaş dergisinin yeni sayısına röportaj veren Ljajic, siyah-beyazlı takımda kalmak istediğini bildirdi. "Burada kiralık olarak bulunuyorum ancak önümüzdeki yıl da burada kalmak istiyorum. Umuyorum ki önümüzdeki sene de siyahbeyaz formayı giyeceğim" diyen Sırp orta saha, ligdeki hedefleri için de "Önümüzdeki dört maçı da kazanmak istiyoruz. Bu şekilde devam ettiğimiz taktirde de başarıya ulaşacağımızdan şüphem yok" ifadelerini kullandı

Fotomaç