O çok zor oyuncu beğenir

Futbol yorumcusu Sinan Engin, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda konuşurken, Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Molde'nin sağ beki Martin Linnes hakkında konuştu

FUTBOL 09.11.2014 - 15:34 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Futbol yorumcusu Sinan Engin, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda konuşurken, Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Molde'nin sağ beki Martin Linnes hakkında açıklamalar yaptı.

Engin, "Devre arasında transfer yapılırsa sağ bek alınacak. Pazarlıklar var şu an, biten bir şey yok. Milli takımda da sol bek oynuyor. Kavgacı bir oyuncu değil. Topla iyi giden, çabuk, seri, çok iyi bir oyuncu. Scout ekibinin başında Fikret Demirer var, zamanın büyük oyuncusu. O çok zor oyuncu beğenir. Pedro'yu da o aldı. Önder Hoca'ya da seyrettirdi ama onun tespiti." dedi.

Fikret Demirer'i öven yorumcu, "Kulüp tamam ama Linnes ile pazarlıklar var. Beşiktaş onu ısrarla istiyor. Fikret hocanın raporu ve onu çok beğeniyor. O beğenirse zaten gözüm kapalı imza atarım"sözlerini kullandı.

Beşiktaş'a geleceği iddia edilen Chelsea'nin kalecisi Petr Cech hakkında ise, "Yoklamalar olmuştur ama bu konu hakkında net olarak konuşmayacağım" açıklamasında bulundu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@