O Açıklamalar Orman'ın Çok Kızdırdı

Beşiktaş Başkanı, Önder Özen'in, İbrahim Toraman ve Sezer'in kamp kadrosunda olmadığını açıklamasına bir hayli sinirlendi.

GÜNDEM 10.06.2014 - 02:48 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Krizi çözmek için statla ilgili işlerini bile geri plana atan Fikret Orman'ın radikal kararlar alabileceği ifade edildi.

Beşiktaş'tageçtiğimiz sezon kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman ve Sezer Öztürkyeni bir krize neden oldu. Futbol Genel Direktörü Önder Özen'in ikioyuncunun da teknik heyetin verdiği listede olmadığını söylemesiyönetimde tepkiyle karşılandı.

Teknik Direktör Slaven Bilic'in,"cezalarını çektiler" yönündeki açıklamasından sonra Toraman ve Sezer'inkampa götürülmesini bekleyen fakat kadroda yer almadıklarını öğrenenBaşkan Fikret Orman'ın bir hayli sinirlendiği öğrenildi. Gündemyaratacak açıklamaların üst üste gelmesi nedeniyle stat işlerini bilearka planda bırakmak zorunda kalan Orman, yaşanan kaosa el attı. ÖnderÖzen ve sert açıklamalar yapan Sezer Öztürk'ün menajeriyle görüşecekolan Fikret Orman'ın krizi çözmeye çalışacağı bildirildi.

Sessizliğinikoruyan İbrahim Toraman'ın da yaşananlardan artık sıkıldığı ifadeedildi. Bir süre önce Bilic'in sözleri hakkında yorum yapan Toraman,sürekli oyalanmaktan şikayet etmişti. Durumu hakkında Başkan FikretOrman ile görüşecek olan Toraman'ın nasıl bir karar alacağı henüz netdeğil.

Öte yandan yönetim kurulu toplantısında, sert açıklamalaryapan Sezer Öztürk'e para cezası verilmesinin gündeme geleceğikaydedildi. Başkan Orman'ın ise yaşanan krizle ilgili daha radikalkararlar alabileceği savunuldu.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@