Sözleşmesi biten 26 yaşındaki stoper, senelik 2.5 milyon Euro ile 4 milyon Euro da imza parası talep etti. Beşiktaş “İmza parasında indirime gidersen, seninle hemen sözleşme imzalarız” yanıtını verdi.

Gözden kaçırmayın

Flaş haber! Beşiktaş Jordy Caicedo ile anlaşmaya vardı! Flaş haber! Beşiktaş Jordy Caicedo ile anlaşmaya vardı!
 Yeni sezon öncesi stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş, listesindeki adaylar ile temaslarına devam ediyor. Siyah-beyazlılar son olarak Marsilya ile mukavelesi sona eren Nicolas Nkoulou için girişimlere başladı. Fransa 'ya giden Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Kamerunlu stoper ve menajeriyle görüştü. Marsilya ile yeni sözleşme imzalamayan Nkoulou için bonservis bedeli ödemeyecek Beşiktaş, 26 yaşındaki futbolcuya 4 yıllık kontrat önerdi. Kariyerine siyah beyazlı takımda devam etmeye sıcak bakan Kamerunlu futbolcu ise 4 milyon euro imza parası ve yıllık 2.5 milyon euro ücret talep etti. Yönetim ilk görüşmede istenilen yıllık ücretin ve imza parasının yüksek olduğunu, bu rakamın takım içindeki dengeleri bozabileceğini oyuncunun menajerine aktardı. İmza parasında indirime gidilmesi halinde yıllık ücret talebinin karşılayabileceğini ifade eden siyah-beyazlılar, görüşmelere devam edecek. 
Geçen sezon kabul etmemişti 
26 yaşında ve 1.80 boyunda olan Kamerunlu stoper için geçen sezon başında ve devre arasında da girişimlerde bulunan yönetim kurulu, Nkoulou ile anlaşma sağlayamamıştı.