Necip'e Psikolojik Destek!

Beşiktaş'ın genç yıldızı dev derbide gördüğü kırmızı karttan sonra psikolojik olarak yıkıldı.

ÖZEL 01.12.2013 - 11:09 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Kadıköy'de 3-3 beraberlik ile tamamlanan mücadelede Beşiktaş'ımızın genç isimlerinden Necip Uysal'ın keyfini kaçıran olaylar yaşandı.

Necip Uysal, 54. dakikada Alper'e yaptığı müdahale sonrası sarı kart görmüştü. Dakikalar 69'u gösterdiğinde, Caner'e yaptığı müdahale sonrası bir sarı kart daha gören Necip, 19 dakika sonra oyundan atıldı ve Beşiktaş'ı 10 kişi bıraktı. Bunun üzerine psikolojik olarak bunalan Necip takımını yalnız bıraktığı için kendini suçladı. Takım arkadaşları, yedek kulübesi ve camianın büyük ilgi gösterdiği ve rahatlaması için çaba sarfedilen Necip pişmanlığından kurtulamadı.

 

Toroğlu’na göre de karar yanlış!

Erman Toroğlu: “Cüneyt Çakır'ın dün gece verdiği kararların çoğu doğru. Ancak Necip'in ikinci sarıdan kırmızısı yanlış. Peki Çakır bu kararı nasıl verdi? Çok basit. F.Bahçe'den attığı Meireles kararında son derece haklı. Ama F.Bahçeli oyunculardan ve tribünlerden büyük bir baskı gördü. Ne yaptı? "Beşiktaş'tan bir oyuncuyu eksiltmem lazım" diye düşündü. Hep eski kafa. Çakır'da bu genetik olsa gerek.” şeklinde konuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@