01.07.2011, 00:00

Ne Zammı Bu?

Kombine fiyatları açıklandı.

VİP Tribünde oturan ve kombinesini kendi cebinden alan, kodoman ağabeylerimiz, yüzde bilmem kaçlık zamdan etkilenmedi.

VİP Tribünde oturan ve kombinesini kulübe aldıran Büyük Beşiktaşlılar da koltuğa saplanan yüzde bilmem kaçlık zammı hissetmedi.

VİP Tribünde oturan, taraftar görünümünde takılan, ama herhangi bir olayda yönetimden yana tavır alacak olan Beşiktaş’ın 'neferleri' de yüzde bilmem kaçlık zammı farketmedi.

Numaralı tribünde oturan, sponsor bilet adı altında kulüpten bedava bilet alan, sonra da o biletleri başkalarına parayla satan 'gerçek' taraftarlar, yüzde bilmem kaçlık zamma sevindi.

Cebinde o tribüne girecek parası olmayan, yalvar yakar protokol alttan davetiye koparan, koltuğuna oturunca "güneş gözlüğünü takıp puro yakan" 'asil' Beşiktaşlılar da bu zammı yetersiz olarak değerlendirdi.

Zaman zaman Kapalı Tribünde oturan, Beşiktaşlı olmayan, hayatında hiç bir maç seyretmeyen ve “Yeeeteeer” sesini duyar duymaz, kadın erkek çoluk çocuk pata-küte dalan, 'delikanlılar' da yapılan zammı sallamayanlardan.

Açık ve Kapalıda yerini alan, Beşiktaş’ı izlemek uğruna 3 kuruş parasını bilete yatıran, Beşiktaş için hüngür hüngür ağlayan, bir galibiyetle dünyanın en mutlu insanı olan, mağlubiyette dünyası başına yıkılan, kongre üyesi olmayan, oy kullanmayan şakşakçılık yapmayan, 'İşe yaramaz' 'Gereksiz'  tribün insanları ise çok içerledi bu zamma.

Sahi ne zammı bu?

Beşiktaş Şampiyon oldu da haberimiz mi yoktu?

Seneye Şampiyonlar Ligin'de oynayacak F.Bahçe bile UEFA Finali oynattığı stadına 1 kuruş zam yapmadı taraftarına.
Avrupa standartlarında, yeni yapılan stadında, yeni başkanıyla, yeni hocasıyla, yepyeni heyecanla, G.Saray bile yaprak kımıldatmadı fiyatlarda.

Ne oldu da zam geldi bizim yorgun stadımıza?

Yeni Stat yapıldı da biz görmedik galiba!

Tuvaletlere pisuvar mı takıldı yoksa?

Musluklardan su mu akacak acaba?

Hadi söyleyin ne zammı bu?

Gerçek taraftarların maça gelmesi istenmiyor mu yoksa?

 

Erdem ULUS

erdemulus@kartalbakisi.com

twitter.com/erdemulus

Gelişmelerden Haberdar Olun

@