Mutlu Son

Liverpool ve 28 yaşındaki orta saha oyuncusu ile anlaşma tamam. Lucas yarın gelecek, sağlık kontrolünden geçecek

GÜNDEM 24.08.2015 - 07:34 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı
Sezonun ilk haftasında farklı (5-2) Mersin galibiyetiyle "Rüya Takım" yakıştırmaları yapılan Beşiktaş, Trabzon yenilgisiyle rüyadan uyandı. Bu yenilgi, bir süredir pazarlık yapılan Lucas Leiva için acele edilmesine neden oldu. Transfer için uğraşan yönetici Erdal Torunoğulları, Liverpool ve 28 yaşındaki orta saha oyuncusu ile küçük pürüzlerin giderildiğini müjdeledi. Erdal Torunoğulları ve Brezilyalı oyuncunun menajeri Ahmet Bulut'un bugün bir kez daha İngiltere'de bir araya geleceği açıklandı. 
ALIP GELECEKLER 
Yönetici Torunoğulları'nın yarın oyuncu ile İstanbul'a geleceği, sağlık kontrolünden sonra imzaların atılacağı da öğrenildi. Liverpool'un bonservis konusunda indirim yapmaması nedeniyle tıkanan görüşmeleri kiralama formülü ile aştıkları da belirtildi. Oyuncunun parasını pound olarak istemesi kısa bir krize neden oldu ama bu anlaşmazlık da çabuk çözüldü. Geçen sezon 32 maçta forma giyen Lucas Leiva, bu sezon iki maçta kadroya 
alınmadı.

İNGİLİZLER DE TRANSFERİ DOĞRULADI
İngiliz basını, Lucas için Liverpool'un Beşiktaş ile anlaştığını duyurdu. Teknik direktör Rogders'in Stoke City ve Bournemouth maçlarında kadroya almadığı Lucas'ın kiraya verildiğini yazan gazeteler, "Daha güçlü geriye dönmek istiyor" yorumları yaptı.

(Fotomaç)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@