'Mutlak Kazanılması Gerekiyor'

Beşiktaş Kulübü ve Kongre Üyesi Atıf Keçeçi , Beşiktaş'ın gündemi hakkında Kartalbakisi.com'a açıklamalarda bulundu.

ÖZEL 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
 Beşiktaş Kulübü ve Kongre Üyesi Atıf Keçeçi , Beşiktaş'ın gündemi hakkında Kartalbakisi.com'a açıklamalarda bulundu.

YÖNETİM DİRAYETLİ OLMALI.

Sezer ve İbrahim arasında yaşanan kavgaya değinen Keçeci , yönetimin yaşanan bu konuda dirayetli olması gerektiğini belirtti. Geçmiş yıllarda yaşanan Üzülmez vakasını belirten Keçeci , o zaman yönetimin dirayetli olamadığını ve bu yüzden önemli bir futbolcusunu kaybettiğini söyledi.

UÇAK BİLETİM HAZIR

Şimdiden haftaya oynanacak olan Akhisar maçı için uçak biletini aldığını söyleyen Atıf Keçeci , maçları evden izleyip yorum yapan yorumcular olduğunu fakat bu durumu hiç hoş karşılamadığını da sözlerine ekledi. 15 senesinin yedek kulübesinde geçtiğini söyleyip , televizyondan film seyreder gibi maç izleyip yorum yapanların futbolun ciddiyetini bilmediğini belirtti.

OLİMPİYAT ve KASIMPAŞA

Bu hafta oynanacak olan Rize maçını Beşiktaş'ın potada kalmak için mutlak kazanmasını gerektiğini belirten Keçeçi , maçın Olimpiyatta oynanacak olmasına bir taraftan sevinip bir taraftan üzüldüğünü söyledi.Olimpiyat stadının her açıdan çok kötü bir stad olduğunu söyleyen Keçeçi , Kasımpaşa stadında Karagümrük taraftarının bulunacak olması , yaşanabilecek kavgalar ve siyasi sloganların yönetimi Olimpiyat fikrine alıştırdığını söyleyerek sözlerini noktaladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@