Mustafa Denizli şampiyon yap bizi

Beşiktaş yönetiminin önceki günkü toplantısından şu sonuç çıktı.

GÜNDEM 05.06.2015 - 02:59 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Zirvede öncelikle yerli bir teknik adamla çalışılması kararı alındı. Sonrasında adaylar ikiye indirildi

Başkan oyunu saklı tutarken Erdal Torunoğulları, Ahmet Nur Çebi ve Mete Vardar “Şenol Güneş” dedi

Diğer 8 yönetici ise oyunu 2008-09’da Kartal’a çifte kupa getiren Mustafa Denizli’den yana kullandı

Siyah-beyazlılar namıdiğer ‘Büyük Mustafa’ ile anlaşırsa futbolu tecrübeli hocaya teslim edecek

BEŞİKTAŞ yönetimi önceki gün yaptığı toplantıda Biliç’in yerine kimin getirileceğini görüştü... Öncelikle yola yerli mi, yoksa yabancı hocayla mı devam edileceği tartışıldı. Buradan yerli hoca kararı çıktı. Sonrasında aralarında Mustafa Denizli, Şenol Güneş, Ertuğrul Sağlam, Abdullah Avcı ve Rıza Çalımbay gibi önemli isimlerin olduğu adaylar 2’ye indirildi, Mustafa Denizli ile Şenol Güneş ön plana çıktı. 
 
DEVAMINDA bu iki tecrübeli hoca için oylamaya geçildi. Başkan Fikret Orman oyunu saklı tutarken yöneticilerden Ahmet Nur Çebi, Mete Vardar ve Erdal Torunoğulları “Şenol Güneş” dedi. Toplantıda yer alan diğer 8 yönetici ise oyunu 3 Büyük takımı da şampiyon yapan tek isim olan, hiçbir zaman Beşiktaşlı olduğunu gizlemeyen, siyah-beyazlılara 2008-09 sezonunda son şampiyonluğunu kazandırırken yanına Türkiye Kupası’nı da ekleyen Mustafa Denizli’den yana kullandı. Böylelikle 1. 
aday Denizli olarak belirlendi. 
 
SPORTİF DİREKTÖRLÜK DE YAPACAK
 
BU zirvenin sonunda “Söz konusu Beşiktaş’ın çıkarlarıysa her şey teferruattır” diyen başkan Orman, öncelikle Denizli’yle görüşecek. Eğer namıdiğer ‘Büyük Mustafa’ ile anlaşılırsa futbol komitesi lağvedilecek ve Kartal’da futbolun tek patronu deneyimli hoca olacak. Çalışacağı yardımcıları ve sağlık ekibini kendi seçecek olan Denizli, aynı zamanda sportif direktörlük de yapacak. Belirlenen bütçe doğrultusunda tüm transferleri ve kadro planlamasını yönetimin hiçbir müdahalesi olmaksızın kendisi yapacak.

 

VATAN

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@