İkiz bebeklerinin dünyaya gelmesinin ardından büyük çıkış yakalayan Jose Sosa, ilk yarıdaki performansını adeta katladı. Sezonun birinci bölümünde 989 dakikada 3 gol ve 3 asist yapan Arjantinli; eşi Carolina Alurralde’in doğum yapması sonrasında göre

Gözden kaçırmayın

Flaş iddia! Muleka Beşiktaş için geliyor Flaş iddia! Muleka Beşiktaş için geliyor
 Sezonun ilk yarısında ortaya koyduğu inişli çıkışlı performansla beklenenin altında kalan Jose Sosa, eşi Carolina Alurralde’in 11 Ocak’ta ikiz bebeklerini dünyaya getirmesinin ardından patlama yapmıştı. İlk yarıda çıktığı 14 mücadelede 3 gol ve 3 asistlik performans sergileyen Arjantinli yıldız, çocuklarından gelen moralle görev yaptığı 9 mücadelede rakip ileleri 2 kez havalandırıp 6 sayının da pasını vererek yükselişe geçti. Sosa’nın son haftalardaki etkili form grafiği Başkan Fikret Orman’ı sevindirirken, Arjantin kulübü Estudiantes’in sezon sonunda transfer etmek için şimdiden temasta bulunmasına yönetimden olumsuz yanıt geldi.
KONTRATINA SADIK KALACAK

Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde yer alması muhtemel takımlarının kadrosunu büyük oranla korumayı planlayan Siyah-Beyazlılar’a, bu konuda Sosa’dan da destek geldiği öğrenildi. Vodafone Arena’da Devler Ligi heyecanı yaşamayı planlayan tecrübeli orta alanın, Kara Kartal’la 2018’e kadar olan kontratına sadık kalmayı hedeflediği bildirildi.


FANATİK