Sezer Öztürk'ün menajeri Özkan Doğan futbolcusunun yeni sezonplanlamasında yer almayacağının açıklanması üzerine bizim muhatabımızbaşkan ve yönetim kuruludur dedi.


Beşiktaş Sportif Direktörü Önder Özen İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk'ünkadro dışı cezalarının bitmesine rağmen yeni sezonda takımda yeralmayacaklarını açıklamıştı.


Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerinin büyük bir çoğunluğunun ikifutbolcunun da kampa götürülerek değerlendirilmesi ve gerekirse kampsonrası satış listesine konulması isteklerine rağmen Slaven Biliç veÖnder Özen bu konuda geri adım atmadı.


İki haftadır Başkan Fikret Orman ve Yönetim Kurulu üyeleri ile sık sıkkamp konusunu konuşan ve olumlu yöndeki aldıkları cevaplarla bir hayliumutlanan iki futbolcu Önder Özen'in bu gün yaptığı açıklamalar ile adeta şok oldular.


İbrahim Toraman konu ile ilgili şu anda bir açıklama yapmak istemediğinive Başkan Fikret Orman ile görüştükten sonra ayrıntılı bir basıntoplantısı ile hakkındaki bütün spekülasyanlara cevap vereceğinisöyledi.

ÖZKAN DOĞAN : "MUHATABIMIZ ÖNDER ÖZEN DEĞİL "BAŞKANDIR


Sezer Öztürk Önder Özen'i hedef alan açıklamasında "Benim kalitemhakkındaki belirlemeyi Önder Özen yapamaz" derken oyuncunun menajeriÖzkan Doğan ise bu konudaki tek muhataplarının başkan Fikret Ormanolduğunu söyledi.
Özkan Doğan yeni sezon için umutlu olduklarını ama Önder Özen'inaçıklamasıyla şok olduklarını belirtti.Sezer'in iki yıl daha Beşiktaşile sözleşmesi olduğunu ve başkan Fikret Orman ile konuşmadan hiç birharekette bulunmayacaklarını dile getiren Özkan Doğan "bu hafta başkanile görüşeceğiz ve bu görüşmenin sonucuna göre harket edeceğiz.Sezer'iniki yıl daha sözleşmesi var.Kendi kafamıza göre hareket edemeyiz"diyekonuştu.