Muhammed Demirci Kayseri Erciyesspor'da

Beşiktaş'ın genç futbolcusu Muhammed Demirci'nin kiralık olarak gideceği takım belli oldu. İşte siyah-beyazlı ismin anlaştığı o takım...

FUTBOL 03.07.2014 - 15:23 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

KAYSERİ Erciyesspor, Beşiktaş'ın genç yeteneği Muhammed Demirci ileanlaşmaya vardı. Siyah beyazlı oyuncu önümüzdeki günlerde Kayseri'yegelerek imza atacak. Bu arada sarı kırmızılılar yarın saat 18.00'deHürriyet Yeniköy tesislerinde toplanacak. Mavi siyahlı oyuncuların ilkantrenmanında teknik direktör Bülent Korkmaz'da hazır bulunacak.

Kayseri Erciyesspor başkanı Ziya Eren, Beşiktaşlı muhammed Demirciile her konuda anlaştıklarını, siyah beyazlı kulüpten de onayaldıklarını söyledi. Eren, "Beşiktaş kulübümüzünde anlayış göstermesiüzerine Muhammed Demirci ile görüşüp anlaştık. Büyük olasılıkla forvetarkası 10 numara olarak, yeni sezonda Kayseri Erciyessporumuzda formagiyecek" dedi. Bu arada, Kayseri Erciyesspor'un yeni sezon hazırlıklarıyarın saat 18.00'de Hürriyet yeniköy tesislerinde başlayacak.Çalışmalara şu ana kadar transferleri gerçekleşen yeni ve sözleşmesisüren eski oyuncular katılacak. Hikmet Karaman'ın yerine teknikdirektörlük görevini üstlenen Bülent Korkmaz'ın da yarın Kayseri'yegelerek çalışmaya nezaret edeceği ve bu arada sözleşme imzalayacağıifade edildi.

Kayseri Erciyesspor, 4-11 Temmuz tarihleri arasında Kayseri'deçalışacak. Daha sonra oyunculara 3 gün izin verilecek. 2'nci etap kampı17-27 Temmuz tarihleri arasında Erzurum'da, 3'üncü etap çalışması iseAvusturya Salzburg'da 31 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@