Beşiktaş'ın Hırvat stoperi Domagoj Vida'nın adı, uzun bir süredir Avrupa'nın önde gelen kulüpleriyle birlikte anılıyordu. Vida'nın vatandaşı ve aynı zamanda Siyah Beyazlılar'ın kaleci antrenörü olan Marjan Mrmic'ten konuyla ilgili flaş bir açıklama g

Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezonun devre arasında Dinamo Kiev'den kadrosuna kattığı Hırvat stoper Domagoj Vida'nın adı, uzun bir süredir Avrupa'nın önde gelen kulüpleriyle birlikte anılıyordu. İngiltere, İspanya ve İtalya'dan ciddi talipleri olduğu öne sürülen 30 yaşındaki başarılı stoperle ilgili olarak Siyah Beyazlılar'ın kaleci antrenörü Marjan Mrmic'ten flaş bir açıklama geldi.

Mrmic, Hırvatistan'da yayım yapan Zagreb menşeili Vecernji list gazetesine verdiği demeçte Kara Kartal'ın tecrübeli savunmacısının önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağıyla ilgili bir soruya şu şu şekilde yanıt verdi:

"Muhtemelen herkes Vida'nın ne kadar iyi bir futbolcu olduğunun farkındadır. Ancak ben kendisinin Beşiktaş'tan ayrılacağına inanmıyorum. Burada harika oynuyor ve taraftarlar onu çok seviyor ve Beşiktaş da çok büyük bir kulüp. Dolayısıyla takımdan ayrılması bence çok zor."

Gözden kaçırmayın

Valerien Ismael 5 soruna çare arıyor Valerien Ismael 5 soruna çare arıyor

Fanatik / Yunus Dilber